2733
2734
عنوان

شیاف پروژسترون

143 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها من باردارم من بنا به دلایلی دکتر برام شیاف پروژسترون نوشتن حالا دیشب ک واژینال استفاده کردم صبح ک رفتم دسشویی ترشحات مثل دستمال کاغذی یا معذرت میخام پنیر دون دون ازم خارج سد آیا این طبیعیه ممنون میشم راهنماییم کنید

از معقد استفاده  كن 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

برو دکتر شایدم قارچ باشه اینایی که گفتی شبیه قارچ بود منم پروژسترون مصرف میکردم اینجوری نمیشد ایرانیش رو کرفتید یا خارجی برای من خارجی نوشته بود دکترم پیدانکردم مجبور شدم ایرانی مصرف کنم

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید
قارچ بدبو وزرد وسبز نیست سفید و حالت تیکه ای هستش امکان داره قارچ باشه بره دکتر بهتره چون باردار هم ...

اخه من شیاف گذاشتم همینجوری ک اسی میگه. اره بره دکتر خیالش راحت شه

اخه من شیاف گذاشتم همینجوری ک اسی میگه. اره بره دکتر خیالش راحت شه

منم گذاشته بودم از همین پروژسترون اما اینجوری نشدم 

زمانهایی که فقونت قارچی میگیرم همینجوری که استارتر میگه میشم که باید حتما درمان بشه شدیدتر نشه 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید