2410
2553
عنوان

داریم طلاق میگیرم...به اصرار شوهرم...

2010 بازدید | 29 پست

سلام دارین جدا میشیم...من میترسم از،بعدش...خودمم خسته شدم ولی دیگه امیدی به این زندگی نیست...شوهرم تصمیم گرفته تمومش کنه...کسی تجربه داره؟ 

چیکار کنم دوست داشتنمون تموم شده...زندگی هم نمیشه کرد...

ولی من بازم سخته برام...با یه بچه کجا برم...هیچ کیو ندارم..پدرم هم بخاطر همین شوهرم قسم خورده هرجا منو دید منو میکشه...من بخاطر شوهرم خیلی سختی کشیدم...ولی به هر حال یه سرپناه بود...الان دیگه هیچی ندارم...

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

یکی از کاربرا حرف خوبی زده

یه مدت طولانی برید مسافرت 

اگر تونستین بدون هم بمونید

اون وقت طلاق بگیرید

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!
خیلی اختلاف داریم...خیلی...بازم من همیشه کوتاه میام...

مهریه اتون چقده؟

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
خب بیشتر بگو چرا طلاق میده ب نظر من ی مدت سفر برین حالا جدا یا باهم ولی اگه جدا باشه بهتر ب اشتباهات ...

فعلا شوهرم رفت سفر خونه مادرش، نمیدونم چیکار کنم...خیلی سرده...خیلی تلخه...ایرادهای الکی ...نق نق الکی...بعد دعوا میکنه فروش میده.  یعنی حالت خوبش قهره یا ساکته تو گوشیشه...یا اینکه دعوا کرده باهام حرف از جدایی و برو خونه پدرت میزنه..صبح هم به زور میخواست منو با بچه از خونه بیرون کنه...دیشب بحثمون شده بود...من نرفتم ...میخواد طلاق بگیریم..منم هم خسته شدم هم میترسم

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش
2706