2726
منم در حال خرید سیسمونی ام، فقط وسایل ضروری میخرم نه هر چیزی، مثلا روروئک به چه دردی میخوره ؟ خیلیاش ...

چرا به درد بخور هست به نظرم وقتی مادر کار میکنه می تونه کار آمد باشه 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چوب چقدر شد گلم

چوبم تخت و کمد و دادم ساختن بیرون مدل گرفتم دوازده بود هفت تومن ساخت

ی اینه کنار سالنیم ب اصرار مامانم دادم ساختن اونم ی تومن با صندلیش بازار دوتومن بود 

ساختنی اشنام اگه داشته باشی خیلی ارزونتر در میاد

گهواره مم دو تومن خریدم 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
اصلا برا بچه خوب نیست فرم پاهاشونو تغییر میده و بچه تا مدت زیادی رو پنجه پا را میره ، کلا میگن استان ...

والله ما هم استفاده کردیم فرم پاهامون تغیر نکرده 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
والله ما هم استفاده کردیم فرم پاهامون تغیر نکرده 

من راجع بهش تحقیق کردم میگن خوب نیست مثلا باعث میشه بچه دور تر به راه بیفته چون پاهای خودشو نمی‌بینه ،خواهر منم دو تا بچه داره برا دومی استفاده نکرد می‌گفت خیلی زودتر از اولی راه افتاده و اینکه میگن برا ستون فقرات بچه ضرر داره