1874
2106
اقابزرگ قیمتاش خوبه

کجا هست؟ 

دوستان بیاید از خوبی و محبت دیگران سو استفاده نکنیم خستشون نکنیم یکی لطف کرد بهمون فکر نکنیم براش سخت نیست یا وظیفشه بارها و بارها ازش درخواست کنیم در صورتیکه خودمون میتونیم از پس کارامون بربیایم. از آدما به خاطر خوبیاشون ممنون باشیم و قدرشناس، سعی کنیم ماهم جبران کنیم. بذار بفهمند قدرشناسیم بازم وقت نیاز کمکمون کنند. وقتیم به کسی خوبی میکنیم به خاطر خدا خوبی کنیم و عوضشو از خودش بخواهیم. و اون خوبی کردنو فراموش کنیم. هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی. 

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

خیابان شهید رجایی- بعد از بیمارستان هفت تیر- نرسیده به باقرشهر- سه راه ترانسفو- بازار آرین- سیسمونی آقابزرگ

دخترم!جهانم با تو شکرانه‌هایش بیشتر است و تو عاشقانه‌ترین باور خواب و بیدار منی 
2050

من چوبو از تولیدی با کیفیت متوسط رو به بالا نه عالی سفارش دادم قیمتش مناسبتر از مغازه هاس..

من چوب و روروئک و لباس و پتو و حوله و یسری عروسک اینا میگیرم کلا واجبات در حد 12 13 تومن 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون تنها امید و توکل ما تویی ❤❤خداجون مواظب کوچولومون باش❤❤اگه دوست داشتین ی صلوات برای کوچولوم بفرستین سلامت و سروقت بیاد بغلمون❤❤

من تازه خریدم عزیزم بیست تومن شد خیلی کم نگرفتم ولی هیچ چیز غیرضرورم نگرفتم 

لباس ک کلا تا ۹ماهگی اونم خیلیییی کم فک کنم کلا بیست دست 

بقیشو خودت ادم میگیری 

وان و لاکی اینا هیچی نگرفتم 

سرویس چوب تختو کمد و گهواره 

گنجه نگرفتم بجاش سه تا شلف دیواری میزنم سه تام عروسک میگیرم همین 

کالسکه نگرفتم فقط کریر و ساک 

وسایل بهداشتیم از اون بسته ای ها نگرفتم اضاف داره فقط سه چهارتا قلم ک ضروریه

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

ما اول امسال خریدیم حدود ۲۵تومن شد

تصمیم گرفتم از این به بعد اینجا به جز استارتر نه کسی رو  ریپلای کنم نه ریپلای جواب بدم مگر واسه سوال یا حرف خاص🙅 والا کی حوصله داره با کسی بحث کنی که نمیدونی کیه و چیه و سوادش چقدره 🤦اینو تو امضام نوشتم که یادم بمونه و الکی بحث نکنم 😍🥴
2143
منم در حال خرید سیسمونی ام، فقط وسایل ضروری میخرم نه هر چیزی، مثلا روروئک به چه دردی میخوره ؟ خیلیاش ...

چرا به درد بخور هست به نظرم وقتی مادر کار میکنه می تونه کار آمد باشه 

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست حتی بچه توی شکمم هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه
2051