2703
2553

من يه دختر كلاس اولي دارم كه خيلي شيطونه و الان خيلي نياز به توجه داره كه ميره كلاس اول ميترسم الان باردار شم نتونم با ويارو اينا بهش برسم و از يه طرف نميدونم سال ديگه بهتر ميشه اوضاع درسش يا سختر بينيمم ٣ماهه عمل كردم و واسه اونم دودلم كه با بارداري ورم نياره تو دوراهيم خودم نميخوام شوهرم بچه دوست داره شما بوديد الان ميورديد يا يه سال ديگم صبر ميكرديد؟🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

چند سالته؟ من بودم زودتر دومی رو می آوردم، شما هم میخوای بیاری زودتر بیار وگرنه اختلاف سنی بچه هات زیادتر میشه و با هم جور درنمیان

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

منم یه بچه کلاس اولی دارم. قصد بارداری داشتم ولی نمیتونم. چون واقعا امسال باید باهاشون کار کنیم... منم تو بارداریم بی حوصله و عصبی میشم. گفتم بذار سال دیگه

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 
چند سالته؟ من بودم زودتر دومی رو می آوردم، شما هم میخوای بیاری زودتر بیار وگرنه اختلاف سنی بچه هات ز ...

من ٢٨ سالمه و نهايت يه سال ديگه ميخوام صبر كنم به نظرم فرقش تو يه سال چيزي نيست حالا كه ٧سالس بچم

2706