2137
2106
عنوان

بارداری

48 بازدید | 5 پست

من توهفته ۱۰بارداریم الان دوشبه خوابم خیلی کم شده ازدیروز سردرد بدی گرفتم که بعضی ساعتاحالت تهوع میگیرم قرش استامینفن ۵۰۰ نصف کردم صبح خوردم ولی زیادتاثیرنداره اشکال نداره دوباره بخورم ؟

نخور پاشو برو یدونه سرم بزن

از تاریخ 139۹/۰۶/۱۱متنفرم منو بی مادر کرد مامان دست گلم جوون مرگ شد فقط دوماه از تولد۳۹ سالگیش گذشته بود اگه امضامو میبینی اگه دلت خواست برا آرامش یه دختر یتیم و شادی روح مامانش صلوات بفرست ممنونم دوستم🖤 ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ فهمیدم دارم مادر میشم مادر یه فرشته کوچولو که مرحم دل زخم خورده و داغ دیده مامانشه ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ هفته ۳۷ بارداری دخترم عجله داشت که زودی بیاد پیش مامانش خوش اومدی دخترم💜💜

فقط میدونم استامینوفن بدون کدیین میتونی مصرف‌ کنی

سردرد هم منم داشتم..

کم خوابی و کم ابی بدن هم از دلایلشه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسافر کوچولوی دل من داره میاد 👶

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
اصلا ازجام بلندمیشم سرم ضربان دارمیزنه من فقط سردردام باژلوفن خوب میشن اینم نمیتونم بخورم

سرم ویتامین بزن خوب میشی من دو سه بار اوایل بارداری زدم هم بی خطره هم حالتو خوب میکنه

از تاریخ 139۹/۰۶/۱۱متنفرم منو بی مادر کرد مامان دست گلم جوون مرگ شد فقط دوماه از تولد۳۹ سالگیش گذشته بود اگه امضامو میبینی اگه دلت خواست برا آرامش یه دختر یتیم و شادی روح مامانش صلوات بفرست ممنونم دوستم🖤 ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ فهمیدم دارم مادر میشم مادر یه فرشته کوچولو که مرحم دل زخم خورده و داغ دیده مامانشه ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ هفته ۳۷ بارداری دخترم عجله داشت که زودی بیاد پیش مامانش خوش اومدی دخترم💜💜