2733
2734
عنوان

دعوا با خانوده نکبت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 36 پست
مقصر شمایی والسلام

به اقا زنگ بزنه به شما  و بگه  کیک تولد زنتو من  خریدم...خواهرتم زیرم خوابیده

تشکر میکنی

من با تمام با ادبی  از خواهرشوهرم خواستم نکنه

من قاطی کسافت بازی هاش نکنه

به اقا زنگ بزنه به شما  و بگه  کیک تولد زنتو من  خریدم...خواهرتم زیرم خوابیده تشکر م ...

خب اون ب شوهرت مربوطه دیگ ربطی ب شما نداره ک خودتو دخاالت دادی تو موضوع خانوادگی اونا 

خواهر اون جن دس تو چیکار داری

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من شاید از حقم  دفاع کنم مقصرم ولی اون همه ادم  به بدترین شکل فحش دادن من ادم بده شد ...

ببین شما خودت خودت رو انداختی وسط . چند نفر دعواشون شده بوده وسط دعوا هم حلوا خیرات نمیکنن همه حرفی زده میشه میتونستی بدون حرف و زنگ با همه قطع رابطه کنی . الان با پیام دادنت و ... خبرکشی هم کردی و بهشون گفتی که جاریت چیا گفته و ... یا صبرمیکردی اینا که اشتی کردن تو منطقی گله میکردی . بعدشم کیک تولد و منت دوست پسر چه حقی از شما ضایع کرده 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خییییلی بد تعریف میکنی  خب تولد تو چ ربطی ب دعوای اونا داره  دعوا کلا سر چی بوده؟؟

دعوا  خانوادگی  سر دوست پسر خواهرشوهرم بود....تمام شد

ولی دوست پسرش زنگ زد تو خونه ی ما  همچی بار برادرشوهرم وشوهرم  کرد وتهدید و...ادم  بی سرو پایی هست...

جاریم  زنگ زد به پدرشوهرم وگفت دختر تو خرابه و...

منم پیامک دادم  خواهر نکن برای شیرین کردن خودت  چرا واس من کیک خریدی  که الان دوست پسرت بگه  من پولشو دادم

که پدرشوهرم به من زنگ  چی عاید تو میشه😏

و....

حالا همه رو دعوت کرده منو نکرده...یعنی قصد وغرض

همسرمم میگه  چطور رفتار کنیم دیگه قطع رابطه کنیم

2728
برای من  یک کیک خریده....تولدم الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد شما ...

دوست پسر به شخص شما زنگ زد ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
به اقا زنگ بزنه به شما  و بگه  کیک تولد زنتو من  خریدم...خواهرتم زیرم خوابیده تشکر م ...

این مربوط به همسرته نه شما

خب اون ب شوهرت مربوطه دیگ ربطی ب شما نداره ک خودتو دخاالت دادی تو موضوع خانوادگی اونا  خواهر ا ...

خواهرش  تولد من  کیک  خریده اورده.......

پسره الان منت تولد  منو بهشون میزنه

منم پیامک کردم  نخر برای  ما اینکارا رو نکن که یک نفر بزنگه مارو بابت یک کی بشوره....

میخواستی بخری ازشوهر من پول میگرفتی

2738
نه بمن چرا

خب پس ببین وقتی حتی تماسی با شما گرفته نشده هیچ نیازی به دخالت شما نبود میسپردین به همسرتون

شما یه جور میگید انگار من وهمسرم جداییم من پیامک دادم که تو مسئله ای که منم مربوط بوده

زمان میبره تا متوجه بشید تو مسایل مربوط به خونه پدری همسرتون شما از همسرتون جدایید

خب پس ببین وقتی حتی تماسی با شما گرفته نشده هیچ نیازی به دخالت شما نبود میسپاردین به همسرتون

همسرمن  به پدرش گفت

چی جواب بده خوبه   گفت بیا  سر این دخترو  ببر   من دل و جرعت ندارم

به براورشوهرم گفت بیا دخترمو زیر کن من دل ندارم

به چیه این ادم  همسرم حرفی  بزنه....

ومن به خود شخصش گفتم  و به پدرشوهرمم گفتن  پای همسر منو قاطی جنایت کاری کثیفتون نکنید

زمان میبره تا متوجه بشید تو مسایل مربوط به خونه پدری همسرتون شما از همسرتون جدایید

عزیزم من ۱۰ساله ازدواج کردم

مسائلی به من مربوط نیس که پای من تو ی

اون مسائل کشیده نشه

حرف من نباشه

زندگی من تباه نشه

شوهر منو دعوت به کشتن نکننن

من ناراحت  وپشیمون از تذکرم  نیستم وپای همسرمم از اون خونه  که بوی خون  میده قطع میکنم

من ناراحت اینم چطور  برادرشوهر  وجاریم رفتن  ومیرن

وبه من میگن نرو

وهمون پدر همه رو دعوت میکنه به جز ما...

پس ثابت کنم  وتاکید کنم روی این...رابطه که  متوجه بشن  ما  پدری  برایمون وجود نداره

پدرهمسرمن مرده برای من

ولی  این برداشت منه...

هرچی باشه شوهرم دلش به هوای رفتن برادرش  میسوزه ک من اضافیم

دعوا  خانوادگی  سر دوست پسر خواهرشوهرم بود....تمام شد ولی دوست پسرش زنگ زد تو خونه ی م ...

اهاااااان این بوده پس 

حق داشتی الان 😁

محل نده قطع رابطع کن 

اینم یادت باشه جاری فامیل و دوست نمیشه هرگز 

بعدشم توم باید مثل جاریت میریدی ب پدرشوهرت تا فک نکنه آدمه زنگ بزنه بهت حرف بارت کنه 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2706