2726
عنوان

دعوا با خانوده نکبت همسر

366 بازدید | 36 پست

بچها... خلاصه بگم  من همسرم و برادرشون  فرزنده طلاق هستند   ونامادر دارند..

۱ماه پیش..برادرشوهرم  خونمون دعوت بود....زنگ زد وگفت: که یه دعوایی خونه بابا(پدرشوهرم )شده  از ما کمک خواستن ما دیر میاییم خونتون...

بلاخره س۱۰ از خونه پدرشوهرم اومدن....

حتی شاکی بودن که پدرشون نمیزاشته بیان میگفته...مهمونی خونه...(من)واجبه یا مشکلات اونا .

وبرادرشوهرم تا رسیدخونه ما از سمت کسی تهدیدش کردند تلفنی وبا شوهرم  وپدرشوهرم رفتن کلانتری ..

جاریم تلفن گرفت وپدرشوهرمو  شست  وگزاشت کنار ک دست از سر شوهرم بکش مارو به خاطر شما ودخترای خرابت تهدید کردند و.....هرچی از دهنش در اومد  بهش گفت... گفت اصل دعوا و...چیا بوده و چه حرفها که نزدن....

جاریم  همچی بار پدرشوهرم کرد وبه من گفت من پامو خونه پدرشوهرم نمیزارم...شر میشن و.......  تولد منو  حتی تو دعوا گفتن... که کیک واسم خریدن و...

بلاخره شوهرامون اومدن وشام خوردیم....

وکلی تو خونه ی من دعوابود...جوری ک تذکز میدادم  ک اروم صحبت کنید وهمسایه ها تذکر  میدن.....

خلاصه...چون پای منم  تو اون  دعواها وصحبتها بود....منم یک پیام با ادبانه به خواهرشوهر (ناتنی)دادم  گفتم درست رفتار کن پای مارو قاطی نکن . چرا  کیکی  برای من خریدی.. که دوست پسرت الان  بیاد به داداشات منت بزنه ...همین

چراهمه لجن باخانواده شوهر

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

😂

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پدرشوهرم زنگ زد بمن  بتوچه  تو چی عایدت میشه که به دخترم  تذکر بدی...

منم گفتم  حقمیقتو گفتم   ...حقیقتی که چرا پشت من این حرفها شده...()بعد گفتم بابا من به دخترتون گفتم عکسهای منو  پاک کنه من دنبال شر نیستم... مادرشوهرمم میسوخت هی حرف میزد به شما چه ربط داره.

قطع کردم و خواهرشوم بلاک کردم

خواهرشوهر ناتنیم زنگ  زد...بمن  تو چرا به چه حقی بلاکم کردی

گفتم چون من به تو حرف زدم رفتی گزاشتی کف دست بابا...من از رو محبت به تو تذکر دادم..

گفت دلم میخواد الانم میگم

گفتم  منم دلم میخواد بلاکتون کنم...قطع کردم...

جاریم  بمن زنگ زد گفت.. تصمیم داریم نریم خونشون وتوهین به ما کردند و کلی گلایه وشکایات

دوتا برادر تصمیم گرفتن نرن اونجا 

بعدش شهرم زنگ زد به پدرش مثل دوتا غریبه  باشوهرم حرف زد....

الان  بعد این چند روز  برادرشوهرم پاشده رفته.... وبه ما هم  نگفته که ما رفتیم...شماهم برید و.....بلاخره کدورتها بردارید..

وامشب  

پدرشوهرم   وزنش

مادرشوهرم  که طلاق گرفته وبرادرشوهرمو

دعوت کرده...

شوهرمن کلی ناراحته...که دعواشون تو خونه منه.... بعد فرق میزاری دعوت نمیکنی مارو....

بعد همون جاری وبرادرشوهر  همه چی بار خانوادش کردند وبلند شدند رفتند....

به ما میگن ما نمیریم😏😏😏

و داداشم میگه نریم...قطع رابطه خودش دنبال اوناس

نه به خدا من نیستم.

هررررکاری کردن به نظرم غلط بوده یا باعث آزار من یا زندگی م شده، هیییییچچچچچی نگفتم.

اما اونا یککککسره ازم ایراد میگیرن....یکککککسره.

اصلا نفهمیدم چیشد  دعوا سره چی بود خب تو چرا قاطی کردی خودتو  خونه تو تولد دعوت بودن؟؟

دعوا خودشون بوده    منم نبودم

پای منم  کشیدن وسط   ومن از خودم  تلفنی دفاع کردم

الان همه رو دعوت  کردند به جز من

تو اشتباه کردی پیام دادی  خودتو الکی ادم بده کردی

برای من  یک کیک خریده....تولدم

الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد

شماها کیک خریدم

منم پیام دادم نکن خواهر من ک دوست پسرت الان منت کیک بزنه به سر من  میگفتی پول میدادم  دا اشت می داد

همین  کیک تولد منم تو دعواشون گفتن

برای من  یک کیک خریده....تولدم الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد شما ...

خییییلی بد تعریف میکنی 

خب تولد تو چ ربطی ب دعوای اونا داره 

دعوا کلا سر چی بوده؟؟

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2706