2157
2106
عنوان

دعوا با خانوده نکبت همسر

321 بازدید | 36 پست

بچها... خلاصه بگم  من همسرم و برادرشون  فرزنده طلاق هستند   ونامادر دارند..

۱ماه پیش..برادرشوهرم  خونمون دعوت بود....زنگ زد وگفت: که یه دعوایی خونه بابا(پدرشوهرم )شده  از ما کمک خواستن ما دیر میاییم خونتون...

بلاخره س۱۰ از خونه پدرشوهرم اومدن....

حتی شاکی بودن که پدرشون نمیزاشته بیان میگفته...مهمونی خونه...(من)واجبه یا مشکلات اونا .

وبرادرشوهرم تا رسیدخونه ما از سمت کسی تهدیدش کردند تلفنی وبا شوهرم  وپدرشوهرم رفتن کلانتری ..

جاریم تلفن گرفت وپدرشوهرمو  شست  وگزاشت کنار ک دست از سر شوهرم بکش مارو به خاطر شما ودخترای خرابت تهدید کردند و.....هرچی از دهنش در اومد  بهش گفت... گفت اصل دعوا و...چیا بوده و چه حرفها که نزدن....

جاریم  همچی بار پدرشوهرم کرد وبه من گفت من پامو خونه پدرشوهرم نمیزارم...شر میشن و.......  تولد منو  حتی تو دعوا گفتن... که کیک واسم خریدن و...

بلاخره شوهرامون اومدن وشام خوردیم....

وکلی تو خونه ی من دعوابود...جوری ک تذکز میدادم  ک اروم صحبت کنید وهمسایه ها تذکر  میدن.....

خلاصه...چون پای منم  تو اون  دعواها وصحبتها بود....منم یک پیام با ادبانه به خواهرشوهر (ناتنی)دادم  گفتم درست رفتار کن پای مارو قاطی نکن . چرا  کیکی  برای من خریدی.. که دوست پسرت الان  بیاد به داداشات منت بزنه ...همین

چراهمه لجن باخانواده شوهر

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

پدرشوهرم زنگ زد بمن  بتوچه  تو چی عایدت میشه که به دخترم  تذکر بدی...

منم گفتم  حقمیقتو گفتم   ...حقیقتی که چرا پشت من این حرفها شده...()بعد گفتم بابا من به دخترتون گفتم عکسهای منو  پاک کنه من دنبال شر نیستم... مادرشوهرمم میسوخت هی حرف میزد به شما چه ربط داره.

قطع کردم و خواهرشوم بلاک کردم

خواهرشوهر ناتنیم زنگ  زد...بمن  تو چرا به چه حقی بلاکم کردی

گفتم چون من به تو حرف زدم رفتی گزاشتی کف دست بابا...من از رو محبت به تو تذکر دادم..

گفت دلم میخواد الانم میگم

گفتم  منم دلم میخواد بلاکتون کنم...قطع کردم...

جاریم  بمن زنگ زد گفت.. تصمیم داریم نریم خونشون وتوهین به ما کردند و کلی گلایه وشکایات

دوتا برادر تصمیم گرفتن نرن اونجا 

بعدش شهرم زنگ زد به پدرش مثل دوتا غریبه  باشوهرم حرف زد....

الان  بعد این چند روز  برادرشوهرم پاشده رفته.... وبه ما هم  نگفته که ما رفتیم...شماهم برید و.....بلاخره کدورتها بردارید..

وامشب  

پدرشوهرم   وزنش

مادرشوهرم  که طلاق گرفته وبرادرشوهرمو

دعوت کرده...

شوهرمن کلی ناراحته...که دعواشون تو خونه منه.... بعد فرق میزاری دعوت نمیکنی مارو....

بعد همون جاری وبرادرشوهر  همه چی بار خانوادش کردند وبلند شدند رفتند....

به ما میگن ما نمیریم😏😏😏

و داداشم میگه نریم...قطع رابطه خودش دنبال اوناس

چراهمه لجن باخانواده شوهر

نه به خدا من نیستم.

هررررکاری کردن به نظرم غلط بوده یا باعث آزار من یا زندگی م شده، هیییییچچچچچی نگفتم.

اما اونا یککککسره ازم ایراد میگیرن....یکککککسره.

اصلا نفهمیدم چیشد  دعوا سره چی بود خب تو چرا قاطی کردی خودتو  خونه تو تولد دعوت بودن؟؟

دعوا خودشون بوده    منم نبودم

پای منم  کشیدن وسط   ومن از خودم  تلفنی دفاع کردم

الان همه رو دعوت  کردند به جز من

2050

مقصر شمایی والسلام

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉
تو اشتباه کردی پیام دادی  خودتو الکی ادم بده کردی

برای من  یک کیک خریده....تولدم

الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد

شماها کیک خریدم

منم پیام دادم نکن خواهر من ک دوست پسرت الان منت کیک بزنه به سر من  میگفتی پول میدادم  دا اشت می داد

همین  کیک تولد منم تو دعواشون گفتن

برای من  یک کیک خریده....تولدم الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد شما ...

خییییلی بد تعریف میکنی 

خب تولد تو چ ربطی ب دعوای اونا داره 

دعوا کلا سر چی بوده؟؟

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2087
مقصر شمایی والسلام

به اقا زنگ بزنه به شما  و بگه  کیک تولد زنتو من  خریدم...خواهرتم زیرم خوابیده

تشکر میکنی

من با تمام با ادبی  از خواهرشوهرم خواستم نکنه

من قاطی کسافت بازی هاش نکنه

به اقا زنگ بزنه به شما  و بگه  کیک تولد زنتو من  خریدم...خواهرتم زیرم خوابیده تشکر م ...

خب اون ب شوهرت مربوطه دیگ ربطی ب شما نداره ک خودتو دخاالت دادی تو موضوع خانوادگی اونا 

خواهر اون جن دس تو چیکار داری

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
بله من شاید از حقم  دفاع کنم مقصرم ولی اون همه ادم  به بدترین شکل فحش دادن من ادم بده شد ...

ببین شما خودت خودت رو انداختی وسط . چند نفر دعواشون شده بوده وسط دعوا هم حلوا خیرات نمیکنن همه حرفی زده میشه میتونستی بدون حرف و زنگ با همه قطع رابطه کنی . الان با پیام دادنت و ... خبرکشی هم کردی و بهشون گفتی که جاریت چیا گفته و ... یا صبرمیکردی اینا که اشتی کردن تو منطقی گله میکردی . بعدشم کیک تولد و منت دوست پسر چه حقی از شما ضایع کرده 😐

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉
خییییلی بد تعریف میکنی  خب تولد تو چ ربطی ب دعوای اونا داره  دعوا کلا سر چی بوده؟؟

دعوا  خانوادگی  سر دوست پسر خواهرشوهرم بود....تمام شد

ولی دوست پسرش زنگ زد تو خونه ی ما  همچی بار برادرشوهرم وشوهرم  کرد وتهدید و...ادم  بی سرو پایی هست...

جاریم  زنگ زد به پدرشوهرم وگفت دختر تو خرابه و...

منم پیامک دادم  خواهر نکن برای شیرین کردن خودت  چرا واس من کیک خریدی  که الان دوست پسرت بگه  من پولشو دادم

که پدرشوهرم به من زنگ  چی عاید تو میشه😏

و....

حالا همه رو دعوت کرده منو نکرده...یعنی قصد وغرض

همسرمم میگه  چطور رفتار کنیم دیگه قطع رابطه کنیم

برای من  یک کیک خریده....تولدم الان دوست پسرش زنگ‌زده ب ماها   که من  واسه تولد شما ...

دوست پسر به شخص شما زنگ زد ؟

2051