2726

برو دکتر

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

من ک معدم عصبیه،یکاری بم میکنه از زندگی سیر میشم

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم گاهی عصبی میشم 😔

من هر بار ک عصبی بشم این معده ریفلاکس میکنه تا پشت کمرم میزنه شبیه درد قلبی،از زندگی ساقط میشم،دراز کشم همش،متنفرم از معدم

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
عزیزم منم چن روز اینجور بودم خیلی کم هم غذا میخوردم مامانم ی قاشق غداخوری پودر سنجد با شیر قاطی کرد ...

اهامرسی گلم🌱

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
من هر بار ک عصبی بشم این معده ریفلاکس میکنه تا پشت کمرم میزنه شبیه درد قلبی،از زندگی ساقط میشم،دراز ...

اره نمیدونم شرایطت ب چ صورته اما سعی کن ارومتر باشی اعصاب کل بدنو تحت تاثیر قرار میده

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
من ک معدم عصبیه،یکاری بم میکنه از زندگی سیر میشم

سلام میتونم بپرسم علایمتون چیه. من مادرم به محض خوردن غذا زیر سینشون درد میگیره وقتی بالا میارن بهتر میشن

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند