2157
2106
عنوان

صلوات میفرستم براتون 🌹💚

48 بازدید | 11 پست

سلام روزتون بخیر و شادی سراسر عشق و برکت⁦❤️⁩خبرای خوش بشنوید آن شاالله

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

صلوات فرستادم برات.

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

خیر ببینی منم برای شما فرستادم 🙏

خدایا خودت برام معجزه کن.همین روزا مامان میشم🙏روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍
2050

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭 خواستگار خوب دارم دعا کن انشالله پدرم راضی شه و قسمت هم باشه تو همین سال ۱۴۰۰ ازدواج کنیم و خوشبخت شیم،تو رو خدا خیلی خیلی دعام کن خواستگارم و خانوادش از ظاهرم و کلا همه چیم خیلی خیلی خوششون بیاد 😭😭🥺

تو رو خدا دعا کن دیگه نامزدیی وعقدم بهم نخوره🙏🏻😔😭

برای مادر و خواهرم و اعظم (خودم) دعا کن همه  مشکلاتمون حل شه و خدا دلمونو شاد کنه 😭

قبلا نامزد داشتم بعد۷ ماه خواستیم عقد کنیم بهم زدن گذاشتن و رفتن و کلی حرف و حدیث درست کردن برامون 😭

دعا کن پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل نباشه و تو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار و ظالم و فاسد نباشه و هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون 😭😭

تو رو خدا ازته دلتون دعام کنید تو همین سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🥺😭😭😭😭😭😭😭😭