2737
2739
عنوان

کاش خدا این رابطه داشتنو نمیافرید😔😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 24 پست

هر راه دیگه هم بود بعضی انسانها انقدر فطرت و ذات کثیف و پلیدی دارن که اون زمان هم یه غلط دیگه میکردن.کلا هرچیزی از عرفش خارج شه زشت و کریه جلوه میکنه هیچ وقت اونجور رابطه ها رو با رابطه خودتون مقایسه نکن

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا رابطه ی درست ارامش روحی روانی به همراه میاره و کلی مزیت داره. خب اونایی که با محارم رابطه برقرار میکنن فاسدن و مشکل دارن. چه ربطی داره به خود اصل قضیه. 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
منم دوستم برادرش بچگیاش تجاوز میکرده پول میداده بهش

واااای😱چیییییی بعد بهت گفت 😱😱😱😱

چ وحشتناک😱😱😱😱😱

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
2731
اتفاقا رابطه ی درست ارامش روحی روانی به همراه میاره و کلی مزیت داره. خب اونایی که با محارم رابطه برق ...

بشنوی روحت زخمی میشه،اگه برای عزیز خودت باشه چی😔

2738
بشنوی روحت زخمی میشه،اگه برای عزیز خودت باشه چی😔

اره میشه ولی بازم دلیل نمیشه که رابطه سالم رو زیر سوال ببریم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی»