2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خدا درست افریده و برای تولید مثل بعضیا بیشعورن متاسفانه

همیشه ب این فکر میکنم که کاش راهش یه چیز دیگه مثل قرص خوردن بود و ادم باردار میشد که این همه فساد واسه شهوت شکل نگیره

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2050

همه چی درستش خوبه.وقتی بشر به سمت کثیفی میبرتش و دستور خدارو اجرا نمیکنه همین میشه دیگه

❤❤❤سرگروه رز قرمز❤❤❤              وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی ۹۳وزن هدف تا اخر پاییز ۸۳هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزن
رابطه یه خواهر برادر😔

عزیزم اونا دور از جون حیوونن چون خدا  ب حیوونا فقط غریزه جنسی داده ولی ب آدما عقل ب همراه غریزه جنسی داده، اگ اونا آدم بودع عقلشونم استفاده میکرده

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M
2143

هر راه دیگه هم بود بعضی انسانها انقدر فطرت و ذات کثیف و پلیدی دارن که اون زمان هم یه غلط دیگه میکردن.کلا هرچیزی از عرفش خارج شه زشت و کریه جلوه میکنه هیچ وقت اونجور رابطه ها رو با رابطه خودتون مقایسه نکن

اتفاقا رابطه ی درست ارامش روحی روانی به همراه میاره و کلی مزیت داره. خب اونایی که با محارم رابطه برقرار میکنن فاسدن و مشکل دارن. چه ربطی داره به خود اصل قضیه. 

از برم دور شو ای زاهد و بیهوده مگوی،من نه آنم که دگر گوش به تزویر کنم
منم دوستم برادرش بچگیاش تجاوز میکرده پول میداده بهش

واااای😱چیییییی بعد بهت گفت 😱😱😱😱

چ وحشتناک😱😱😱😱😱

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔
1718