2737
2734

پسرم ۳ سال و ۵ ماهشه

بردمش کلاس ژیمناستیک 

فقط اون حرکاتی که دوست داره همکاری میکنه

این سومین جلسه بود که کلا نشست کنار من و نرفت

حالا اینکه همه دخترن به کنار

ولی من چیکار کنم انجام بده 

راهنمایی میخواستم

تک فرزند فعلا

راهکار بدید

طبیعیه الان

من چه کنم 

آنقدر ناراحت شدم

البته یه پسر دیگه هم بود که کلا پیش مامانش نشسته بود و نمی‌رفت که ورزش کنه و گوشی بازی می‌کرد 

متاسفانه اونو دید اول گوشی خواست ازم

من کلا برای بازی نمیدم بهش کارتون گاها

ولی بازم نرفت

و گفت کلا برگردیم خونه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

سني نداره كه عاديه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا باهاش میمونی تو کلاس. بیا بیرون. یا بیا خونه بعد برو دنبالش. اگه نباشی میره پیش مربی و بچه ها

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 
2728

خب عزیزم شاید علاقه نداره

خودش راضی بود بره از اول یا شما خودت بردی؟؟

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
خب بذار یکم بزرگتر شه الان سنش خیلی کمه

آخه ثبت‌نام کردم 

و اینکه خیلی تنهاست گفتم با بچه ها باشه

خیلی راقب بود اول

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2738
طبیعیه اگه دوست نداره بهش زور نکن بیخیال شو ۳ سالشه گناه داره

آخه خیلی علاقه داره و هیجان برای رفتن

بعدشم الان زوده... اگه علاقه نداره نبرش. 

خودش خواسته علاقه داره ننیدونم چی شد یهویی

2706