2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

بگو

عزیزم من ی تحقیق دارم کدوم کتابای زیست شناسی بیشتر مباحث زیست شناسی رو باز کردن و توضیح دادن یعنی در رشته زیست شناسی ادامه دبیرستانن و گسترشش دادن میشه بهم معرفیشون کنی 

2149
عزیزم من ی تحقیق دارم کدوم کتابای زیست شناسی بیشتر مباحث زیست شناسی رو باز کردن و توضیح دادن

ببین من نمیدونم در چ سطحی هستی..و تحقیقت راجب چیه..بر.ی بافت شناسی هست ک ریزو درشت زیستو گفته. البته سخته.نمیدونم ب دردت میخوره یا ن..اول بگو سطحتو بعد من کتاب معرفی کنم بهت

مثلا کدوم کتاب بخش جانوری رو قشنگ گسترش و توضیح داده 

عزیزم والا نمیدونم دقیق واقعا هرکدوم یه جیز حدا بودن و اصلا تو خاطرم نیس

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی 62و400💙وزن هدف پاییز 60💙هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400💙    شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی                      
2050
ببین من نمیدونم در چ سطحی هستی..و تحقیقت راجب چیه..بر.ی بافت شناسی هست ک ریزو درشت زیستو گفته. البته ...

ی چیزی ک زیر و بم کتابای زیست دبیرستانو اشکاررکنه برای ی انتشارات میخایم

2143

هر وقت میخای کتاب بخری اول نرو تو سایتش پی دی افشو پیدا کن خوب بود بعدا بخر...اگ ن ک اصلا دنبال سایتش نکرد.....برو سرچ کن کتاب هیکمن جلد دوم مبانی جانور شناسی...هم پی دی افش میاد هم سایت خریدش

2051