2157
2106

کسی تجربه ی داره به محضی که دستش تکون میده یا کش و قوس میاد بیداره پدرمو دراورده قنداقم جدیدا نمیذاره بکنیم نق بد خوابی هم میزنه🤦‍♀️🤦‍♀️طبیعیه؟کی درس میشن چ ماهی؟

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

یه روش پیچیدن هست 

مثل قنداق سفت و بسته بندی نه

اونجوری راحتتر میخوابه

پتو یا دستمال رو مثلثی پهن کن

اول دست چپ + سمت چپ دستمال

بعد قسمت پایین

بعد دست راست رو جمع کن

شکلات پیچش کن راحت بخوابه

فقط 42 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
2149

قنداقم نکنی با پتو دورشو بپیچ 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنید تا نینیم سالم به دنیا بیادیه عده یه جوری میگن شوهر کردن هنر نیست انگار تو مجردی دکترای فیزیک هسته ای گرفتن و چار پنج تا قانون به فیزیک اضافه کردن😏😏😏😏😏
2050

تا این بچه ها بزرگ شن پدر صاحب بچه دراومده

یاد خودم افتادم که دخترم توی خواب سرشو تکون میاد توی نوزادی

من هی استرس میگرفتم که چشه

دکتر میگفت هیچی نیست ولی من همچنان استرس

اصلا یادم نمیاد کی دیگه این کارو انجام نداد.حالا که فکر میکنم میبینم چقدر استرس داشتم توی نوزادی الان زبونش ۳ متره

عزیزم به خودت استرس نده بر چشم هم زدنی بزرگ میشه

تا این بچه ها بزرگ شن پدر صاحب بچه دراومده یاد خودم افتادم که دخترم توی خواب سرشو تکون میاد توی نوز ...

مشکل اینجاس پیرم درامده نمیخوابه نق خواب  میزنه

توروخدا میشه راهنمایی کنی نگران شدم

عزیزم دختر منم دوماهگی همینجوری شد سه روز تمام فقططططط مرغ و برنج خوردم تا فهمیدم به ساخارین تو مولتی ویتامین حساسه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2087
توروخدا میشه راهنمایی کنی نگران شدم

مولتی ویتامینی که بهداشت میداد ساخارین نداشت ولی خودم از بیرون می‌گرفتم داشت ،برای همین دیگه فقط از بهداشت می‌گرفتم و مشکلش حل شد خدارو شکر

مولتی ویتامینی که بهداشت میداد ساخارین نداشت ولی خودم از بیرون می‌گرفتم داشت ،برای همین دیگه فقط از ...

یعنی تکون دستاش بخاطر اینه؟اخه مثلا امروز ۴ روزه مولتی ویتامین ad رو بهش ندادم ولی تاثیری هم تو رفتارش نمیبینم

یعنی تکون دستاش بخاطر اینه؟اخه مثلا امروز ۴ روزه مولتی ویتامین ad رو بهش ندادم ولی تاثیری هم تو رفتا ...

تکون دستاش نه،مالوندن بینی و چشم،برای تکون دستاش تو پتو حالت قنداق بذارش