2726

دوستای عزیزی که حاجت روا شدن بیان اینجا بهمون بگن ما رو شریک خوشحالیاشون بکنن واقعا از ته دلم دوستدارم ببینم همتون حاجت روا شدین الهی آمین 😍😍😍💚💚💚🤲🏼

به من یک چیزی بگید خدا وکیلی بشه الان انجام داد میشه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

وافعا من دوسال یه آرزویی داشتم تازه دوماهه برآورده شده

یه مریضی داشتم به تازگی خوب خوب شدم

از دعاهای‌مهربونای نی نی سایتی🥰🥰

خانوم معلم آیندم😍‌ واسه حاجتم میشه صلوات بفرستید؟🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از چله کلیمیه و نماز حضرت پیامبر حاجت روا شدم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
وافعا من دوسال یه آرزویی داشتم تازه دوماهه برآورده شده یه مریضی داشتم به تازگی خوب خوب شدم از دعاه ...

الهههی شکر خدا همیشه تنت و سالم و صحیح نگه دار برات 😍😍💚💚💚

میشع تجربتون از حاجت روایی رو بگید منم انجام بدم  خیلی نیاز دارم ممنونتون میشم

برای ام البنین یه چیزی بخون صلوات فاتحه قران و از ته دلت ازش بخواه باهاش حرف بزن و همیشه اون و تو دلت نگهدار ببین چجوری حاجت روات میکنه برای منم دعا کن موفق بشم و با عشق زندگی کنم منم برات حتما دعا میکنم

من از چله کلیمیه و نماز حضرت پیامبر حاجت روا شدم

چه عالی خیلی ممنونم که اطلاعاتتونو با بقیه به اشتراک میذاری خدا خیرت بده ایشالله زندگیت پر از خوشی باش همیشه 😍😍😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼💚

برای ام البنین یه چیزی بخون صلوات فاتحه قران و از ته دلت ازش بخواه باهاش حرف بزن و همیشه اون و تو دل ...

خیلی ممنونم که اطلاعاتتو به بقیه میگی ایشالله خدا هر ارزویی هر دعایی داری بیشتر از انچه که میخوای بهت بده 😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼💚💚💚

2706