2137
2106

دوستای عزیزی که حاجت روا شدن بیان اینجا بهمون بگن ما رو شریک خوشحالیاشون بکنن واقعا از ته دلم دوستدارم ببینم همتون حاجت روا شدین الهی آمین 😍😍😍💚💚💚🤲🏼

به من یک چیزی بگید خدا وکیلی بشه الان انجام داد میشه 

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

وافعا من دوسال یه آرزویی داشتم تازه دوماهه برآورده شده

یه مریضی داشتم به تازگی خوب خوب شدم

از دعاهای‌مهربونای نی نی سایتی🥰🥰

دخترمتولد پاییز خوش صحبت و خنده رو یکمی هم احساساتی عاشق مطالعه و سفر🤗🔥🌺 یه خانوم چادری خوشگل  خانوم معلم اینده 🙈🌠در حال تحصیل 💐🌷امیدوارم یه روزی به اون چیزی که میخوام برسم💖🌙✌🏻خدا جونم به امید خودت نه بنده های بی خودت🤗 حالا که تا اینجا اومدی یه صلوات واسه حاجتم بفرست مهربون 😀

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آره آجیم برام دعا کرد پیش ام البنین بعد حاجت روا شدیم 

من کنت مولاه فهذا علی مولاه                                          میشه برای رسیدن به هدفم دعا کنی🌌⚡الهییی روزی برسه جشن فارغ‌التحصیل بگیرم و عکس ها رو براتون تو تاپیک بزارم🥰❤

من از چله کلیمیه و نماز حضرت پیامبر حاجت روا شدم

جوانی با چاقو وارد مسجد شد وگفت:بین شما کسی هست که مسلمان باشد؟همه باترس وتعجب به هم نگاه کردند و  سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پبرمردی با ریش سفید از جابرخاست وگفت :آری من مسلمانم.جوان به پیرمرد نگاهی کرد وگفت:بامن بیا پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد وبا هم چند قدمی از مسجد دور شدند.جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت:می خواهم تمام آنها را قربانی کنم و بین فقیران پخش کنم و به کمک احتیاج دارم.پیرمرد وجوان مشغول قربانی گوسفندان شدند وپس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد باز گردد وشخص دیگری را برای کمک باخود بیاور.جوان باچاقوی خون آلود به مسجد بازگشت وباز پرسید:آیا مسلمان دیگری دربین شماهست؟افراد حاضر درمسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را به قتل رسانده نگاهشان رابه پیش نماز مسجددوختند.پیش نماز روبه جمعیت کرد وگفت:چرانگاه میکنید؟به عیسی مسیح قسم که با چند رکعت نماز کسی مسلمان نمی شود.واعظان کاین جلوه در محراب ومنبرکنند،چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند،مشکلی دارم ز دانشمندان مجلس بازپرس،توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر کنند گوییان باور نمی دارند روز داوری همه کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند.
وافعا من دوسال یه آرزویی داشتم تازه دوماهه برآورده شده یه مریضی داشتم به تازگی خوب خوب شدم از دعاه ...

الهههی شکر خدا همیشه تنت و سالم و صحیح نگه دار برات 😍😍💚💚💚

میشع تجربتون از حاجت روایی رو بگید منم انجام بدم  خیلی نیاز دارم ممنونتون میشم

برای ام البنین یه چیزی بخون صلوات فاتحه قران و از ته دلت ازش بخواه باهاش حرف بزن و همیشه اون و تو دلت نگهدار ببین چجوری حاجت روات میکنه برای منم دعا کن موفق بشم و با عشق زندگی کنم منم برات حتما دعا میکنم

من کنت مولاه فهذا علی مولاه                                          میشه برای رسیدن به هدفم دعا کنی🌌⚡الهییی روزی برسه جشن فارغ‌التحصیل بگیرم و عکس ها رو براتون تو تاپیک بزارم🥰❤
من از چله کلیمیه و نماز حضرت پیامبر حاجت روا شدم

چه عالی خیلی ممنونم که اطلاعاتتونو با بقیه به اشتراک میذاری خدا خیرت بده ایشالله زندگیت پر از خوشی باش همیشه 😍😍😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼💚

برای ام البنین یه چیزی بخون صلوات فاتحه قران و از ته دلت ازش بخواه باهاش حرف بزن و همیشه اون و تو دل ...

خیلی ممنونم که اطلاعاتتو به بقیه میگی ایشالله خدا هر ارزویی هر دعایی داری بیشتر از انچه که میخوای بهت بده 😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼💚💚💚

2050
خیلی ممنونم که اطلاعاتتو به بقیه میگی ایشالله خدا هر ارزویی هر دعایی داری بیشتر از انچه که میخوای به ...

ممنونم عزیزم

معرسی مهربونم دعات میکنم  شماام دعا کن منم موفق شم و به عشقم برسم

حتما

2183
ینی چی؟

یک ختمی  واسه  حاجت

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
یک ختمی  واسه  حاجت

از ته دلت از خدا بخواه دوتا راهکارم دادن اینجا اونا رو هم انجام بده اگ واقعا به نفعت باش مطمعن باش هرچقدرم طول بکش بلاخره معجزه اسا حاجتت براورده میشه برای خودم خیلی اتفاق افتاده وقتایم که برای انتخاب اشتباهی به خدا گله میکردم و نمیشد حکمتی داشته که من الان میفهمم خدا منو چقدر دوسم داشته که نذاشت اون ارزوم براورده بشه من برات دعا میکنم که هر چی که باعث خوشحالیو خوشبختیت میشه بهت بده امییین 🤲🏼🤲🏼🤲🏼♥♥♥♥

از ته دلت از خدا بخواه دوتا راهکارم دادن اینجا اونا رو هم انجام بده اگ واقعا به نفعت باش مطمعن باش ه ...

خواستم مرسی خدا کنه همه چی اوکی شه