2733
2739

استینش میکنید تا ابروشو نبرید انگشت نما و دیوونه ش نکنید ول کنش نیستید

حتی دیدید خیلیاتون براتون عادیه که یه مرد پ ش مآی زیربغلش و اینارو نزنه ولی تا ی زن میبنید ی ذره موهاش جیک زده ی جور چندشی بهش نگاه می‌کنید انگار دارید ب ی میکروب نگاه میکنید

یا جالب تر از همه اینکه مردا وقتی زنارو کتک میزنن خیلی عادی جلوه میدید میگید خب چرا عصبیش کردی میخواستی سر ب سرش نذاری ولی وقتی ی زن دست رو مرد بلند میکنه از خودش دفاع کنه چنان با نفرت بهش انگ میزنید انگار گناه کبیره انجام داده

تاحالا از خودتون پرسیدید چرا انقد ضدهمجنستونید؟یعنی انقد اعتماد بنفس بعضیا پایینه که چشم ندارن ببینن یه زن قویه مستقله یا میتونه از حقش دفاع کنه چرا انقد متنفر میشید نسبت بهش خب 

تو از کجا دیدی ما این مدلی هستیم؟🤔

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون مردا زیاد خیانت میکنن دیگه عادیه شده

جوری که میبینیم مردی خیانت نمیکنه تعجب میکنیم و شک میکنیم بهش

یه سری روانی هم هستن که کلا مرد سالارن و زن ستیز با اونا حرفی نیس اونارو خدا زده

2738
چون مردا زیاد خیانت میکنن دیگه عادیه شده جوری که میبینیم مردی خیانت نمیکنه تعجب میکنیم و شک میکنیم ...

خانومام حتما امامزادن 

اون مردی که خیلنت کرده یه دختری بوده وگرنه همجنس باز نیستش که

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...

چون زن خیلی نقشش اساسیه در جامعه ،زن ها رکن اساسی یک خانواده هستن ،دختر کسی هستن ،مادر هستن ،همسر هستن ...زن ها جامعه سازن با تربیت فرزندانشون ،با خط مشی دادن به زندگی خانوادشون ،حالا تصور کنید یه رکن اساسی یه اشتباه اساسی بکنه .....

چون خانم ها اصولا تمیز ترن و مظهر ظرافت وزیبایی هستن ،به همین علت این موضوع تو چشمه ،گرچه الان خیلی خوب جا افتاده که شیو کردن هر کسی به خودش ارتباط داره .

ضمن اینکه پاکیزگی و‌تمیزی برای هردوجنس خوبه ،و هرکدوم رعایت نکنن بین دیگران پلشت و کثیف به نظر میرسن .

در این مورد اخر ،همیشه دو طرف دعوا و‌جر و بحث مقصر هستن ،در پرونده های جنایی در ۷۰درصد مقتول بیشتر از قاتل مقصره ،این به این معنا نیست که مقصر حتما خانم هستند اما در زندگی مشترک گذشت دوطرفه نیازه ،نباید وقتی یکی خسته است(چه زن چه مرد)تازه از سرکار اومده اعصاب نداره تازه باهم بحثتونم شده هی برید رو مخش خب طبیعیه زد و‌خورد بینتون پیش میاد ...همیشه هم یک طرفه‌نیست اصولا طرف دیگر که‌مورد هجوم قرار گرفته از خودش دفاع میکنه .به علاوه قانون هم از این خشونت حمایت نمیکنع

خانومام حتما امامزادن  اون مردی که خیلنت کرده یه دختری بوده وگرنه همجنس باز نیستش که

ممکنه اون دختر مجرد باشه تعهدی نداشته باشه ولی مرد متاهله و باید متعهد باشه

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
خانومام حتما امامزادن  اون مردی که خیلنت کرده یه دختری بوده وگرنه همجنس باز نیستش که

اون مردی که خیانت کرده گناهش بیشتره چون متاهل و متعهد بوده

و در مقابل اون دختری که با اون مرد متاهل بوده گناه کار هست اما کمتر از مرد

چون متاهل و متعهد نبوده و بیشترین ضربه هم خودش میخوره

و البته بر عکسشم هست ولی چون شما مردو گفتین من اینطوری گفتم

خب مردی که خیانت میکنه با اون زن اون زن هم داره خیانت میکنه دیگع 

به نام خدا❤سلام عضو گروه سفید💌وزن💎67قد😎158 وزن هدف 57 انشالله بهش برسم فقط صورتم تغییر نکنه دوبار رژیم سخت گرفتم صورتم خیلی کوچیک شدبرای شادی روح مادرم ممنون میشم صلوات بفرستین 💚ممنونم ❤
2706