2726
عنوان

خوبه بچه ۹بخوابه ۶صبح بیدار شه؟

124 بازدید | 15 پست

میخوام اینجوری بخوابه بنظرتون خوبه یا صبح‌خودم خوابم میاد؟عوضش شب با شوهر وقت میشه دو کلام بحرفیم 

شماها شبا بچتون از کی تا کی میخوابه من ۲۰ماهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا ریتم دختر منه نهایت نه و نیم ده میخوابه بعد نعایت شیش و نیم هفت بیداره .

بدیش اینه هر جا باشی باید نیم ساعت قبل خواب بری خونت .

خوبیش هم ک کلا خوبیه .

از الان ب همسرم میگم این فسقل توراهی رو هم همین کار رو کنیم خیلی راضی ام.

البته اینم بگم دیگ خواب بعداز ظهر ندارها

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

پسر من همینجوریه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

پسر من ۹ ماهشه ۳۰ :۹  تا ۱۰ شب میخوابه دیگه سه شب بیدار میشه دوباره میخوابه تا ۷ صبح دیگه بیدار میشه صبحونش میدم پوشکش عوض میکنم یکم بازی میکنه دوباره ۳۰ : ۸ صبح میخوابه تا نه و نیم ده صبح 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2706