2410
2553
عنوان

رفلاکس در نوزدان

157 بازدید | 5 پست

سلام برای دل درد نوزاد ۵ هفته ای به آقای دکتر کیانی فر در مشهد مراجعه کردم ایشون علاوه بر شیر مادر شیرخشک کومیداژن آلمانی رو با قرص نکسیوم و قطره روتفلور و شربت کامی کام تجویز کردن. الان در ۱۰ هفتگی و بعد از آخرین بار مراجعه دکتر بدون توجه به رشد خوب بچه پودر گاویسکون رو هم تجویز کرد. دو بار دادیم بچه به هم ریخت. مراجعه مجدد کردیم گفت دیگه ندین.

خوشبختانه همسرم مسلط به زبان انگلیسی هست چک کرد دیدیم نه نکسیون و نه پودر گاویسکون برای نوزاد زیر ۱ سال مورد تایید FDA نیست. 

میخواستم نظرات شما رو بدونم و به همه توصیه کنم بعد از دادن حق ویزیت ۱۲۵ هزار تومنی به این دکتر فوق تخصص گوارش کودکان حتما تمام داروهای تجویزی رو تو نت چک کنن ظاهرا این پزشکان محترم وقتی برای مطالعه نمیذارن فقط پول می گیرن 

سلام

یه دکتر دیگه ای به پسرم من گاویسکون رو پیشنهاد داد پسر منم بهم ریخت، تازه ۷ماهش بود

ببین عزیزم به احتمال زیاد رفلاکس فرزند شما بخاطر حساسیت غذایی هست نه زیاد بودن اسید معدش، بخاطر همین نساخته بهش

تشخیص اینا هم سخته، چندین بار باید برین دکتر تا دکتر از روند بتونه تشخیص بده علت چیه، وگرنه با یکبار دکتر هم ممکنه اشتباه کنه

شما حساسیت به پروتئین گاوی رو چک کن تو بچت

سلام یه دکتر دیگه ای به پسرم من گاویسکون رو پیشنهاد داد پسر منم بهم ریخت، تازه ۷ماهش بود ببین عزیز ...

ممنونم از پاسخ شما. راستش با شیر خودم اصلا ناراحتی پیدا نمی کنه من روزی یه لیوان شیر با پودر چهار مغز و عسل کنار میخورم و برای جلوگیری از نفخ روزی سه قاشق چایخوری پودر چهارزیره با نبات هم میخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مطمینی از شیر خودت نیست؟از کجا اینقدر مطمئنی؟

بله چون شیر خشک بیشتر میخوره و شیر  خودم کمتر. زمانی که شیر خودم و میدم دل‌درد و نفخ نداره. یا خیلی کمه. باشیر خشک نفخ شدید و ترش زیاد داره.تازه این شیر خشک جدید سبک ه خیلی بهتر از شیر خشک قبل هست.

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371