2137
2106

اوایل مرداد کرونا گرفته بودیم. دخترم ۱۶ ساله است. اطرافیاناون تو این سن واکسن زدن؟ عوارض داشته؟ 

همکارم سر صبح تو دلم رو خالی کرد.

گفت حالا برای بچه ات صبر کن.

ولی من از هرکی پرسیدم زده مشکل خاصی هم نداشته فقط یه کم تب.

البته این کلا ترسو هست . قبلا هم میگفت دز دوم را نزن. ولی خودش آخر سر رفت زد

بزن ولی توی یک روز نزنید اول خودت بزن یک هفته بعد بذار دخترت که پرستاریشو بکنی باهم اگه بزنید ممکنه خودت هم حال ندار بشی بهش نتونی رسیدگی کنی 

💓تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166

ما ۱۲ ساله هامونم زدن دیگه

وقتی جوابتونو تو بحث ندادم به این معنی نیست که نظرتونو پذیرفتم فقط به خاطر اینکه حوصله بحث ندارم و به خیلی از نظرات کاملا بی توجهم و کاربریم هم عزیزه برام😐😁        حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤

برای بچت صبرکن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2050

بله من ۱۶ سالمه و زدم

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴