سلام دوستان روزتون بخیر همراه با سلامتی،عشق،خوش خبری ⁦❤️⁩🌸

الله الصمد یعنی خدا بی نیاز است ب جهت بی نیازی و حاجت روایی نیت کنید و ذکر الله الصمد رو بگید🌹💚

هر تعداد میگین اعلام کنید🌷💚🌹⁦❤️⁩💓💓

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

۱۰۰۰تا من

میشه براخونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع ی صلوات بفرستین 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۰۰ تا

همگی حاجت روا باشید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
۱۰۰۰تا من

دلت شاد آن شاالله همه اموراتتون ب خیر و اسونی انجام بشه 🌸🌷💚

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

100

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
۴۰۰ تاسهم من التماس دعا حاجت روایی همه

آن شا الله خوشبخت و سعادتمند باشی و خیر ببینی 🌹⁦❤️⁩

بیشتر از 1400که شد😁😁؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706