2726
خوشبهحالت انقددلم میخواد پیاده روی کلی حال آدمو عوض میکنه

ار خیلی 

از 6تا7میام هر کجا ک باشم😂الان هسم خونه مان جونم 

همه عجیب غریب نگام میکنن😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راست میگی اتفاقا دیشب سوسی خریدیم😂😂ولی  ضررش زیاده 😐حالا یبار اشکال نداره😐😐😂

سوسیسا رو چاق برش بزن بعد فقط داغش کن سرخش نکن روغن نمک یه تفت ریز تخم مرغ بپاش روش همچین تابه رویی داغ باشه که تخم مرغا جلز جلز به روغن انداختن بیوفتن بعد رب بمال روش اگه دارید خونگی اوه مای گاد 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2728
ار خیلی  از 6تا7میام هر کجا ک باشم😂الان هسم خونه مان جونم  همه عجیب غریب نگام میکنن😂

من احساس عدم امنیت میکنم بیرون وگرنه باشگاه که نمیتونم برم پیاده روی میرفتم همه زندگیم منظم میشد 

خونه مادر شوهرم هستیم

پدر شوهرم الزایمر داره ساعت ۶ اومد همه رو بیدار کرد 

خودش رفت خوابید الانم سرم داره میترکه

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
بلدم خودم مرسی😂😂🙏خیر سرم اسم کاربریمو نگاه کن😂😪

😁من عادتمه رسپی دادن از بس که غذاهای امروزی رو واسه مادرم توضیح میدم به مزاج برادرم خوش بیاد 

وااااا چرا یه پیاده رویه سادس دیگه وای ازاین مردم هرکاری کنی ازش یه چی درمیارن فقط بیخیالی

برام اصن مهم نیس😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
انقد دلم میخواست ی جا زندگی میکردم که بتونم پیاده روری کنم حیف اینجا نمیشه میگن دیگه اول صبح قرار گذ ...

ما هم شهرستانیم یکی اینو میبندن به ریشمون یکی ام مردا فقط به نیت مزاحمت واسه زنا میان بیرون یعنی تا سوپری برو دو تا ابله پیدا میشن مزاحمت بشن

من احساس عدم امنیت میکنم بیرون وگرنه باشگاه که نمیتونم برم پیاده روی میرفتم همه زندگیم منظم میشد&nbs ...

ن اصن نمیترسم ☺️

2706