2230
2217

در حال پیادع رویم 

ده مین دیگ تموم میش

من همونیم ک ن مذهبیا قبولش دارن ن غیر مذهبیا                       هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                 من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2215
ما نرفتیم دیگ ۸ ماهه به خاطر کرونا 😂 چند روز دیگه عروسی داریم بریم خزید

منم خیلی وقته نرفتم .

بخاطر بارداری و ترس از کرونا فعلا توی خونه زندانی ام 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
2050
خوشبهحالت انقددلم میخواد پیاده روی کلی حال آدمو عوض میکنه

ار خیلی 

از 6تا7میام هر کجا ک باشم😂الان هسم خونه مان جونم 

همه عجیب غریب نگام میکنن😂

من همونیم ک ن مذهبیا قبولش دارن ن غیر مذهبیا                       هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                 من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!
راست میگی اتفاقا دیشب سوسی خریدیم😂😂ولی  ضررش زیاده 😐حالا یبار اشکال نداره😐😐😂

سوسیسا رو چاق برش بزن بعد فقط داغش کن سرخش نکن روغن نمک یه تفت ریز تخم مرغ بپاش روش همچین تابه رویی داغ باشه که تخم مرغا جلز جلز به روغن انداختن بیوفتن بعد رب بمال روش اگه دارید خونگی اوه مای گاد 

هیسسسسس🤫🤫🤫
ار خیلی  از 6تا7میام هر کجا ک باشم😂الان هسم خونه مان جونم  همه عجیب غریب نگام میکنن😂

من احساس عدم امنیت میکنم بیرون وگرنه باشگاه که نمیتونم برم پیاده روی میرفتم همه زندگیم منظم میشد 

هیسسسسس🤫🤫🤫

خونه مادر شوهرم هستیم

پدر شوهرم الزایمر داره ساعت ۶ اومد همه رو بیدار کرد 

خودش رفت خوابید الانم سرم داره میترکه

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
بلدم خودم مرسی😂😂🙏خیر سرم اسم کاربریمو نگاه کن😂😪

😁من عادتمه رسپی دادن از بس که غذاهای امروزی رو واسه مادرم توضیح میدم به مزاج برادرم خوش بیاد 

هیسسسسس🤫🤫🤫
2051