2157
2106

به سلامت جغد های گرامی   شیفت رو دیگه تحویل بدید🙂😂

❤☘❤☘❤☘❤دعام کنید لطفاااا💓اگر حرفی تو تاپییکی زدم که ناراحتتون کرده،حتما بفرمایید تا عذر خواهی کنم💓چت ناشناس  ❤https://abzarek.ir/service-p/msg/83032

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
به سلامت جغد های گرامی   شیفت رو دیگه تحویل بدید🙂😂

شمام مثل من بیکارید 

پیش به سوی ابد و یک روز رژیم لاغری و خوش اندامی و درخشش حق منه بهش میرسم 👊💪🍏
چه جوری ما هم شبیم اینور دنیا ، شما هم با ما شب میشین ، جالبه 

نمیفهمن که من از اولشم اونوری تنظیم بودم اینجا اسیریم

2050
شمام مثل من بیکارید 

نه بابا هزار جور بدبختی دارم..تازه از  خواب پاشدم به کارام برسم..ولی  تنم بی جونه

❤☘❤☘❤☘❤دعام کنید لطفاااا💓اگر حرفی تو تاپییکی زدم که ناراحتتون کرده،حتما بفرمایید تا عذر خواهی کنم💓چت ناشناس  ❤https://abzarek.ir/service-p/msg/83032

خداروشکر بیکار ترین و بی مسئولیت ترینم میشه بخوابم 😬اگه بچه داشتم الان صبحونه میخواست 😑✋

زیادی تنبلم

تازه همه بیدار شدیم داریم ناهار درست میکنیم که ساعت ۸ بریم بازار🤦

دوستان از این به بعد دو نفر از کاربری استفاده می‌کنه خواهر کوچیکه تاج سرم خواستن عضو بشن هر کاری کردیم نتوانستیم وارد بشویم😂⁦✌️⁩اول هر تاپیک اگه خودم باشم میگمmahsa اگر آبجی گلم بود می‌نویسهmahia😊❤️ اشتباه نگیرید من ازدواج کردم خواهریه که عاشق شده و خبر ندارع اکه تاپیک عشق و عاشقی زدم من نیستم اجیمه😊⁦❤️⁩خب دیگه چی بگم😒شما رو چند لحظه با تاج سرم آشنا میکنم .خواهرم اینجا سایت عنومیه مردا اکه درخواست دوستی دادن قبول نکن تو تاپیک هاش نرو😐😂حرف می نی یار ها رو کوش من چون اونا عشقای منن و تو حق نداری اذیتشون کنی 😄💃😂🚶👣و یکم توضیح بدم این کلاس ۱۱ و ۱۷ سالشه😂تنهاتون میزارم برید دیگه اع آه😐👣🚶😂
2143
من ساعت ۵ بیدارم شدم 😶

حالتو خریدارم الان پر انرژی میتونی کلی فعالیت کنی

خوشبحالتون  دلم خرید میخواد

ما نرفتیم دیگ ۸ ماهه به خاطر کرونا 😂

چند روز دیگه عروسی داریم بریم خزید

دوستان از این به بعد دو نفر از کاربری استفاده می‌کنه خواهر کوچیکه تاج سرم خواستن عضو بشن هر کاری کردیم نتوانستیم وارد بشویم😂⁦✌️⁩اول هر تاپیک اگه خودم باشم میگمmahsa اگر آبجی گلم بود می‌نویسهmahia😊❤️ اشتباه نگیرید من ازدواج کردم خواهریه که عاشق شده و خبر ندارع اکه تاپیک عشق و عاشقی زدم من نیستم اجیمه😊⁦❤️⁩خب دیگه چی بگم😒شما رو چند لحظه با تاج سرم آشنا میکنم .خواهرم اینجا سایت عنومیه مردا اکه درخواست دوستی دادن قبول نکن تو تاپیک هاش نرو😐😂حرف می نی یار ها رو کوش من چون اونا عشقای منن و تو حق نداری اذیتشون کنی 😄💃😂🚶👣و یکم توضیح بدم این کلاس ۱۱ و ۱۷ سالشه😂تنهاتون میزارم برید دیگه اع آه😐👣🚶😂

یه چیز خوشمزه بگید من برا صبحونه درست کنم...غیر فرنی و عدسی و اینا🙂

2051