2726
عنوان

بچم شیر نمیخوره

212 بازدید | 14 پست

سلام بچم ۴ ماهشه دو هفته ای میشه  توی بیداری اصلا شیر نمیخوره رفلاکس داشت از وقتی  دنیا اومد ولی شدید  نبود منم دکتر  نبردم و دارویی ندادم  الان این دو هفته  رفلاکسش بیشتر  شده دکتر بردم  میگفت چون تهوع  داره دوس نداره شیر  بخوره پودر  اس امپرازول  نوشته  براش  بهش میدم  بازم تاثیری  نداشته  و شیر  نمیخوره  فقط توی خواب شیر میخوره  چیکار  کنم؟ کسی بوده  اینجوری  باشه  بچش 

بچه من پنج ماهشه رفلاکس. هم نداره ولی نمیخوره همش بازیگوشی می‌کنه میخاد دورو برشو نگا کنه منم کلافه میشم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بچه منم رفلاکس دارهد،کپسول امپرازول و شربت دایمتیکون بش میدم ،۴ ماهشه دکتر گفت چون بازم بالا میاره و شیرخوردن سختشه باید زودتر غذای کمکی شروع کنم از یکی دو هفته دیگه،تنها راه چارش اینه البته دستور غذاییشو دکتر خودش میده

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
اره

عزیزم تند تند بهش شیر نده. یه بار که میدی سیر بشه بعد موقع شیر دادنم نیمه نشسته باشه سرش بالاتر باشه. بعدشم یه ربع بذار رو شونت که آروغ بزنه و شیر بره پایین تو معدش بعد که میخوابونیش بذار رو سطح شیب دار اگه تا یه ساعت، یه ساعت و نیم بعد بیدار شد بهش شیر نده جور دیگه ساکتش کن که گرسنه بشه. شیر دادن به این بچه ها باید منظم بشه. بچه منم نزدیک دوماهشه همین مشکلاتو داره. واقعا سخته. ان شاالله زودتر خوب شن

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
اصلا سینه رو نمیگیره ب هیچ  وجه  سینم می‌بینه  رو برمیگردونه  ب زور هم  بدم ...

بچه م الان ۱۱ ماهشه ،نوزاد که بود تا یه مدت سینه م نمیگرفت،راه میرفتم ،گیج کهدمیشد بهش میدادم یا موقع ِ خواب

عاشقتونم بچه های گلم
2706