2733
2734
عنوان

دوستان

159 بازدید | 32 پست

من از وقتی باردار شدم شوهرم کمتر کمکم می کنه تو کار خونه .اوایل خوب بود حالا ه ماه آخرمه بغلم هم نمی کنه حتی اگه خودمون دوتا باشیم قبل بارداری خیلی دوسم داشت حالا نه .وقتی می بینم اینطوریه از خودم خودش بچمون بدم میاد دلم خیلی گرفتع 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حساس نشدی ؟

با خودش صحبت کن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
2738
خیلی وقته

چون گفتید قبل بارداری خوب بوده گفتم لابد تازه ازدواج کردین

خوب بارداری یه تغییراتی به وجود میاره تو ظاهر،خلق و خو،روال زندگی......همه اینا شاید موثر باشه

انشالله درست میشه

بعضی آقایون میترسن فکر میکنن اتفاقی واسه بچه میفته 

همسر من هم زمان با من اونقدر میخورد پابه پای من چاق میشد و خیلی ازم دور شده بود گاهی وقتها دستشو بزار رو شکمت تا تکونهای بچه رو احساس کنه 

دوستم باردار بود همسرش میترسید کللل بارداری اینا رابطه نداشتن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
چون گفتید قبل بارداری خوب بوده گفتم لابد تازه ازدواج کردین خوب بارداری یه تغییراتی به وجود میاره تو ...

آره من از خودم بدم میاد ولی اونم خواست بچه داشته باشیم نباید این حسم و تشدید نکنه 

اصلا میدونی چیه مردا تا رابطه داری باهاشون میخوانت وگرنه ..

2706