2137
2106
عنوان

دوستان

156 بازدید | 32 پست

من از وقتی باردار شدم شوهرم کمتر کمکم می کنه تو کار خونه .اوایل خوب بود حالا ه ماه آخرمه بغلم هم نمی کنه حتی اگه خودمون دوتا باشیم قبل بارداری خیلی دوسم داشت حالا نه .وقتی می بینم اینطوریه از خودم خودش بچمون بدم میاد دلم خیلی گرفتع 

حساس نشدی ؟

با خودش صحبت کن

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
خیلی وقته

چون گفتید قبل بارداری خوب بوده گفتم لابد تازه ازدواج کردین

خوب بارداری یه تغییراتی به وجود میاره تو ظاهر،خلق و خو،روال زندگی......همه اینا شاید موثر باشه

انشالله درست میشه

2050

بعضی آقایون میترسن فکر میکنن اتفاقی واسه بچه میفته 

همسر من هم زمان با من اونقدر میخورد پابه پای من چاق میشد و خیلی ازم دور شده بود گاهی وقتها دستشو بزار رو شکمت تا تکونهای بچه رو احساس کنه 

دوستم باردار بود همسرش میترسید کللل بارداری اینا رابطه نداشتن

چون گفتید قبل بارداری خوب بوده گفتم لابد تازه ازدواج کردین خوب بارداری یه تغییراتی به وجود میاره تو ...

آره من از خودم بدم میاد ولی اونم خواست بچه داشته باشیم نباید این حسم و تشدید نکنه 

اصلا میدونی چیه مردا تا رابطه داری باهاشون میخوانت وگرنه ..

2143
آره من از خودم بدم میاد ولی اونم خواست بچه داشته باشیم نباید این حسم و تشدید نکنه  اصلا میدونی ...

آها پس ممنوعیت دارین

درسته نمیشه منکر این شد چون این یک امر طبیعیه و باید قبول کنیم که مردا رفتار و کردارشون به این امر وابسته است

سخت نگیر،اجازه نده افکارت عذابت بده

1718