2733
2734
چه بهتر تو لیاقت دختر داشتن نداری🤭 ایشالله خدا بعت بچه نده

ببین خدایی که بهت بچه داده میتونه ازت پسم بگیره... گفتی ایشالا خدا بهم بچه نده اگه بخوام در شان و شخصیت خودت جوابتو بدم منم میتونم بگم 

ایشالا خدا بچه تو ازت بگیره ... پس حرف دهنتو بفهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا پسرا هم حالشون ازت بهم میخوره خودتم بی ریختی حتما ولی از جلو وارد شدی😂

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
انقد نخور اوک؟😂😂  کاش نی نی سایت اولش ی تست اعصاب و روان میذاشت ک انقد روانیای ۱۲ ساله جمع ن ...

افرین ‌واقعا زنیکه بی شخصیت اومده عقده هاشو خالی کنه یکی نیس بهش بگه آشغال تو خودت چیشدی که حالا دخترات با تربیت نخاله ای مثل تو چی بشن... صبحی فکر کردم شوخی میکنه باورم نمیشد در این حد گستاخ و بی شخصیت و بی فرهنگ الان اومدم دیدم نخیر واقعا بیشخصیت و بی فرهنگه ... به من گفت ایشالا بچه دار نشی اسی انشالا خدا نفرینتو به خودت برگردونه بهرحال نفرین شمشیر دو لبه اس ناحق باشه برمیگرده به نفرین کننده😊 زنیکه بی لیاقت بی شخصیت عقده ای 

افرین ‌واقعا زنیکه بی شخصیت اومده عقده هاشو خالی کنه یکی نیس بهش بگه آشغال تو خودت چیشدی که حالا دخت ...

ناراحت نشو خانومی با دعای گربه کوره بارون نمیاد فقط بخند و رد شو بخشش از بزرگانه از لحن حرف زدنش معلومه کجا بزرگ شده هنوز خیلی مونده تا عقلش کامل بشه😉

ناراحت نشو خانومی با دعای گربه کوره بارون نمیاد فقط بخند و رد شو بخشش از بزرگانه از لحن حرف زدنش معل ...

والا صبحی خندیدم فک کردم شوخیه الان که برگشتم دیدم نه اداشو در نمیاره واقعا بی شخصیت و بی فرهنگه ..  از قدیم گفتن نفرین مانندشمشیر دو لبه اس به  ناحق باشه کمر خودشو میزنه... بخشیدنو که نمی بخشم و منتظرم خدا نفرینشو به خودش برگردونه تا بفهمه دریده نباشه😊

2738
والا صبحی خندیدم فک کردم شوخیه الان که برگشتم دیدم نه اداشو در نمیاره واقعا بی شخصیت و بی فرهنگه ..& ...

منم شوکه شدم😐همینان ک کاری کردن بگن دهه هشتادیا بی تربیتین بی شخصیتن گودزیلان بخدا خودمم ۳ ، ۴ سال ازین شل مغز بزرگترم ولی اینجا تا حالا نشده به کسی بی احترامی کنم با اینک خیلی توهین میکنن بهم😑💔

منم شوکه شدم😐همینان ک کاری کردن بگن دهه هشتادیا بی تربیتین بی شخصیتن گودزیلان بخدا خودمم ۳ ، ۴ سال ...

بله متاسفانه همین بی فرهنگا آبروی بقیه رو هم میبرن والا منم در این حجم عقده ای و بی فرهنگ فقط همین نی نی سایت دیدم من خودم از نفرین واقعا میترسم ولی امروز کاری کرد که دلمو سوزوند و برای اولین بار یه نفرو نفرینش کردم . تا نفرینی که بهم کرده رو خدا به خودش برگردونه... متاسفانه نی نی سایت کنترل درست نداره برای عضویت باید کد ملی و اطلاعات تاریخ تولد بگیره تا هر بچه ای نتونه سرشو بندازه پایین بیاد اینجا عقده نمایی کنه