2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی حالت خیلللللللی خرابه

چته اول صبح پریدی به مردم

من دوتا دختر دارم

ولی هر پدر و مادر بچه هاشون براشون عزیزترین و زیباترینن فرقی نداره چه دختر باشه پسر

هر دو هدیه خدان

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
ممنون

😂😂💔

لازم نبود واسه ی لغو کاربری تاپیک بزنی فحش بدی

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2731
برو پسر بزا

وقتی داشتن شعورو تقسیم میکردن الحمدالله تو اصلا تو صف نبودی چه برسه به نفر اخر . خدا گفت بذار این یه بیشعور به تمام معنا باشه حیفه وقت براش بذارم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
۱۲ سالشه باهاش بحث نکن دل کوچولوش میشکنه😂😐

واقعا ۱۲ سالشه؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ای واااااااااااااااااااااای اول صبح کلی خندیدم😂😂😂😂😂😂😂😂بچه ۱۲ساله نمیدونم تو نی نی سایت چکار میکنه😂😂😂😂😂چه حاضر جوابم هست 😂😂😂😂😂😂امان از این گودزیلاهای دهه هشتادی....قدرت نفوذ پذیری بالایی دارن....هر جا میری هستن..😂

چقدر تو بیشوری یعنی چی وای بیچاره شماهایی که پسر دارید من خودم عاشق پسر بچم دختر دوست ندارم ولی خب باید مادر شی تا بفهمی بچه چقدر عزیزه چ دختر چ پسر خجالت بکش واقعا دریغ از یه ذره شعور ایشالا که پسر گیرت میااااد مطمئن باش

پرو عوضی آشغال برو گمشو از تاپیک من بیرون خاک تو سر نی نی سایت که همچین کاربر پرویی درست کرده

انقد نخور اوک؟😂😂 

کاش نی نی سایت اولش ی تست اعصاب و روان میذاشت ک انقد روانیای ۱۲ ساله جمع نشن اینجا بای بیب😂😂♥️

2706