2410
2553
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4220 بازدید | 263 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گفت ظاهرش اذیت کننده است برا سلامتی ن ضرر ندار

اگه دور سرش رشد طبیعی داره مشکلی نیست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2714
تروخدا براش اسفند دود کن  حالا دختر من فوق العاده شلوغه

عزیزم دختر منم خیلی شیطون و پر انرژیه 

کوچیکتر که بود همه رو کتک میزد😳

الان خوب شده خداروشکر 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
اگه دور سرش رشد طبیعی داره مشکلی نیست

بله طبیعیه اتفاقا ب دکترش گفتم بهداشت تا الان نگفته غیر طبیعیه آخه دور سرشو اندازه میگیره گفت ربطی نداره

وزن اول۶۸هدف اولیه ۶۵هدف دوم ۶۰هدف سوم۵۵هدف چهارم ۵۳ 🥲
عزیزم دختر منم خیلی شیطون و پر انرژیه  کوچیکتر که بود همه رو کتک میزد😳 الان خوب شده خداروشکر ...

دختر من واویلا دست همه رو از پشت بسته از بس شلوغه ی تنه بر نمیام

وزن اول۶۸هدف اولیه ۶۵هدف دوم ۶۰هدف سوم۵۵هدف چهارم ۵۳ 🥲
بخدا راست میگم خانومی از چهرش می‌باره  فک کنم صبورم باشه

بله انقدر مظلومه☺

امشب با باباش داشت بازی میکرد من شوهرم و صدا کردم کارش داشتم تنها مونده بود ساکت رو مبل نشسته بود بعد دیدم تنها نشسته به زمین نگاه میکنه باباش گفت بیا بازی کنیم گفت نه دیگه پشیمون شدم😳

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
بله طبیعیه اتفاقا ب دکترش گفتم بهداشت تا الان نگفته غیر طبیعیه آخه دور سرشو اندازه میگیره گفت ربطی ن ...

ربط داره، اگر دور سر رشد نکنه یعنی شیارهای مغزش زودتر از موعد بسته شده و مغز جا برای رشد نداره و پیشونی نافرم میشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706