2737
2734
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4297 بازدید | 263 پست
خوب میشه؟دل ندارم باتیغ بزنم فقط باماشین میزنم.تخم مرغ چجوری بزنم؟بعدچندوقت موهاش درمیاد؟حالابزنم بر ...

بزن عزیزم من تجربه اش دارم حتما بزن موهاشون پرپر میشه بزرگ بشه دیگه نمیتونی بزنی فقط تخم مرغ بزار بعد زدنش بزار قوت بگیر موهاش

[QUOTE=211627819]اسی ول کن یکی بینیش بزرگه یکی پیشونیش اها یادم اومد پسر خواهرمم پیشونی و کله اش خیلی بزرگه طور ...[/QUOT 

اخیش پس درست میشه نگرانی بیخود بوده؟؟

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم با یه تعصبی میگه نه...انگار بش فحش ناموس دادی 😁😁😁😁 الان بزرگ شده دیگه نمیشه کلاس میره

من شوهرم نمی‌داشت بردم حموم خودم زدم موهاشون شوهرم شب اومد حرف نمی‌زد باهام اما الان میبین میگه چه کار خوبی کردی

2728
دکترا بیشعورن اگه به دکترا بود الان من دخترم سقط شده بود تو بارداری یکی از دوقلوهای من گفتن ناراحتی ...

خدا حفظشون کنه 

خدا از دکترم نگذره دیشب با شوهرمو بحثم شد انقد ناراحت بودم

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
[QUOTE=211627819]اسی ول کن یکی بینیش بزرگه یکی پیشونیش اها یادم اومد پسر خواهرمم پیشونی و کله اش خیل ...

حالا برا اینکه دلت گرم شه دکترم برو ولی تهش میبینی هیچی نیس برا همین حداقل تا موقع دکتر رفتن حرص نخور چون بعد دکتر رفتن ب خودت فش میدی ک چند روز الکی حرص خوردی

مشخصه استرسی هستی

2738
خوب میشه؟دل ندارم باتیغ بزنم فقط باماشین میزنم.تخم مرغ چجوری بزنم؟بعدچندوقت موهاش درمیاد؟حالابزنم بر ...

به یه هفت نگذشت موهاش در میاد سفیده تخم مرغ هست برای تقویت مو بمال به سرش بزار قوت بگیر موهاش

واقعا دکتر راست گفته مثل ماه میمونه دخترت  معلومه آرومه و خانوم

فدات بشم عزیزم دختر شما هم خیلی ناز و خوشگله 😍

خیلی دختر عاقل و مودبیه الان که بزرگ شده میبینیم خیلی مودبه من و باباش لذت میبریم 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706