2194
2106

اصلا لال شدم اون لحظه... نفهمیدم چی بگم... 

بچم داشت میرفت طرف پسرش با یه حالت عصبانیت چون اسباب بازیش رو برداشته بود... اون فوری دستشو گرفت وکشون کشون داشت می‌برد تو اتاق😓😭بلند داد میزد که عصبانی کردی منو😓😭بخدا بچم مظلومه. بچه خواهرم رو پام خواب بود نتونستم پاشم بچم رو بگیرم ازش😭تنها کاری که کردم بعدش سر سنگین شدم باهاش

بچم تا آخرش اومد کنارم نشست دیگه بازی نکرد

توروخدا بگین چیکار کنم دلم آروم شه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

عجب ادمی گل برگام ریخت 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خداشانس بده به عروسای مردم اون من بودم همچین غلطی میکردم بخدا مادرشوهرمو خواهرشوهرم گیسمو میکشیدن شماها چقد مظلومین

وقتی لایکم میکنید حتی به خودم زحمت نمیدم ببینم کدوم حرف گهربارمو لایک کردین 😐👋 
عجب ادمی گل برگام ریخت 

چیکار کنم. دلم آتیش گرفته برا بچم....کاش منم مثل اون بودم اینطوری دفاع میکردم ازش

بگو چی بگم بش آروم شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            
2165

عزیزم دقیقا رفتار زنداداش من بابچه هام اینطوری هست حتی بدتر اینقدر سر بچه هام به خاطر بچه ها خودش جیغ میکشه ولی من جرأت ندارم به بچش حرفی بزنم میخورتم

لبیک یا حسین علیه السلام ❤️❤️ خانمی ازسادات طباطبایی ام ❤️❤️
واقعا بی عرضه ای  اینو خواهرانه گفتم اما حقته باید همون لحظه تحت هر شرایطی بلند میشدی بچتو ازش ...

😓😓😓

خودم میدونم

بگو چی بگم بهش این دفعه. اصلا انتظار این رفتار ر. نداشتم. هنگ کرده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183

الهی  ولی یه وقتا زبونت قفل  میشه من چیزی ب دخترم بگن  حواب میدم  البته عروس نداریم ولی جواب خواهرام میدم اگر چیزی ب دخترم بگن

کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه   ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤
غلط کرده  وای من رو بچه ها خیلی حساسم بجز مادر خودش کسی حق نداره بچه رو دعوا و تنبیهه کنه  ...

دقیقا

اصلا انتظار چنین برخوردی نداشتم. برا همین موندم چی بگم. اصلا لال شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی  ولی یه وقتا زبونت قفل  میشه من چیزی ب دخترم بگن  حواب میدم  البته عروس ندا ...

بگو من چیکار. کنم دلم آروم شه😭😭😭

بچم گناه داشت. جلو همه از خجالت آب شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2191