2726
عنوان

تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت

75 بازدید | 5 پست

واقعا معنای تکرار غریبانه رو فهمیدم

بچه بودم فک میکردم شعر معره

بگین تا حالا شده واسه یه چیز ذوق کنین و امیدوار باشین بعدش همه چی خراب شه؟  این بدترین حال واسه یه انسانه

تنهایی رو بپذیر:)

من هر وقت واسه هر چیزی ذوق داشتم خراب شده

از وقتی ذوق نمیکنم طبق روال پیش میره 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله شده بارها 

زندگیه دیگه همش پوچ و بیخود

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2728
من هر وقت واسه هر چیزی ذوق داشتم خراب شده از وقتی ذوق نمیکنم طبق روال پیش میره 

دقیقا

اصلا دیگه دارم تبدیل میشم به ادمی که هیچ ارزویی نداره منتظره ببینه سرنوشت چی رقم میزنه

تنهایی رو بپذیر:)
دقیقا اصلا دیگه دارم تبدیل میشم به ادمی که هیچ ارزویی نداره منتظره ببینه سرنوشت چی رقم میزنه

نه اینجوریم خوب نیس تلاشتو بکن حالا یا میشه یا نمیشه شد ذوق کن نشد باز تلاش کن بالاخره از الکی نشستن بهتره 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡