2137
2106
عنوان

تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت

72 بازدید | 5 پست

واقعا معنای تکرار غریبانه رو فهمیدم

بچه بودم فک میکردم شعر معره

بگین تا حالا شده واسه یه چیز ذوق کنین و امیدوار باشین بعدش همه چی خراب شه؟  این بدترین حال واسه یه انسانه

من هر وقت واسه هر چیزی ذوق داشتم خراب شده

از وقتی ذوق نمیکنم طبق روال پیش میره 

جمله بی قراریت از طلب قرار توست | طالب بی قرار شو ، تا که قرار آیدت  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 

بله شده بارها 

زندگیه دیگه همش پوچ و بیخود

لعنت به من......../ بغضم وقتی گریه شد ، خودکار میخواهم فقط ، بغضم وقتی میرسد ، شاعر نباشم بهتر است ، چون شعرام غرق اشک میشود........ منو لعنت کردن ، شما هم که امضامو خوندین لعنتم کنین مرسی........😔🥀

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من هر وقت واسه هر چیزی ذوق داشتم خراب شده از وقتی ذوق نمیکنم طبق روال پیش میره 

دقیقا

اصلا دیگه دارم تبدیل میشم به ادمی که هیچ ارزویی نداره منتظره ببینه سرنوشت چی رقم میزنه

2149
دقیقا اصلا دیگه دارم تبدیل میشم به ادمی که هیچ ارزویی نداره منتظره ببینه سرنوشت چی رقم میزنه

نه اینجوریم خوب نیس تلاشتو بکن حالا یا میشه یا نمیشه شد ذوق کن نشد باز تلاش کن بالاخره از الکی نشستن بهتره 

جمله بی قراریت از طلب قرار توست | طالب بی قرار شو ، تا که قرار آیدت  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست !