2726
عنوان

خانما بیایین سوال دارم +عکس

199 بازدید | 2 پست

سلام من گاهی موقع سرچ توی گوشیم یهو صفحه ام اینجوری نصفش ازبالا سیاه میشه ولی گوشی کار میکنه گاهی یهو خودش درست میشه گاهی کلا میام بیرون دوباره میرم مثلا گوگل یا هرجایی درست میشه ب ندرت اینطوری میشه بنظرتون علتش چیه؟ الان همینطوری شد فیلم گرفتم دوتا عکس میزارم ببینید.تجربه ای دارین بگین. گوشیم a70 هستش یکماه دیگه میشه دوسال که ازش استفاده میکنم.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

کسی بوده همچین مشکلی واسه گوشیش پیش اومده باشه؟

یکماهی میشه اینطور شده صفحه اش صدمه ای هم ندیده 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

هیچ کس نیس؟؟؟

چون گفتم عکس بازدید زیاده دریغ از یه کامنت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.