2737
2739
عنوان

میشه التماس کنم بیاین؟

208 بازدید | 8 پست

میشه تمنا کنم حتما بخونین؟

دوستان این موضوع راجب کروناس 

حتما بخونین

بچه ها من کرونا گرفتم ۶،۷ روز حالم خیلی خوب بود 

ب خودم تلقین میکردم کرونا نی 

و این از تموم دارو هایی ک میخوردم بهتر بود 

بعد مهمونمون افتاده ب سرفه 

را ب را میاد و میره 

کرونا گرفتم نمیرم کرونا گرفتم نمیرم 

منم از انرژی های منفی اون حالم بد میشه 

تنگی نفس میگیرم 

ضربان قلبم میره بالاو ...

الان منم واقعا ترسیدم 

از افکار منفی دوری کنید 

به بقیه افکار منفی تونو انتقال ندین 

۱۰۰۰۰۰۰‌ دفه ما ب این خانوم تذکر دادیم 

ولی بس نمیکنه 

التماسش کردیم بس نمیکنه 

بنظرم کرونا اومده ادمای ضعیف و ترسو رو ببره 

همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عزیزانم هر کس از کرونا مرد ضعیف و ترسو نبود

اتفاقا ترسوها بیشتر مراقبن و اگر بگیرن خیلی از خودشون مراقبت میکنن فقط با ادا و اطوار دهن بقیه رو آسفالت میکنن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
از عزیزانم هر کس از کرونا مرد ضعیف و ترسو نبود اتفاقا ترسوها بیشتر مراقبن و اگر بگیرن خیلی از خودشو ...

دقیقا 

کاش زودتر همه واکسن میزدن 😢

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

من دومرتبه گرفتم به فاصله دوماه!!!! اولین بار وقتی حامله بودم توی ماه اخر بودم به شدت بدنم ضعیف بود ولی خداروشکر رفت بار دوم هم خودمو دخترم گرفتیم درحالیکه باز تازه زایمان کرده بودم و دخترم همش دوماهش بود اصلا نترس خواهر فقد نترررس هیچی نمیشه

یارّب ازهرچه خطا رفت؛هزار استغفار
2738

منم پارسال ابان کرونا گرفتم ب هیچ وجه نزار روت تاثیربزاره ک سمه و برعکس تو ب اونم روحیه بده و حالشو خوب کن ک ازانچیزا نگه و اب سیب و اب هویج بخور خودتو از خوردن ننداز و همراه با داروهای خودت داروی امام کاظمم بخور زودتر خوب میشی نگرانم نباش.. خداسلامتی بهتون بده

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد