2726
عنوان

خانم هایی ک سزارین شدین

2113 بازدید | 106 پست

سلام 

میشه از زایمانتون واسم بگیین ، وقتی اون امپول بی حسی ب کمر زدن درد داشت؟

یا اتاق عمل درد حس کردین؟؟ یا اصلا درد رو کی احساس کردین؟؟؟؟؟

بعد زایمانتون کی رفتین حمام ؟؟

سوال اخر واسه عمل سزارین باید موهای زائد شکم رو زد؟؟؟اخه من مویی نداره خیلیییییی کمه باید بزنم؟؟؟

ممنون‌میشم  راهنماییم کنید خدا خیرتون بده

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

شنبه میام تعریف میکنم😂

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امپولش فقط ميسوزه

تو عمل هيچي حس نكردم

بعدشم بخيه هام درد زيادي نداشت خدارشكر البته من پمپ درد داشتم توو بيمارستان ك هيچ درد نفهميدم

اومدم خونه هم درد خفيف موقع نشستن و پاشدن داشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

موها بايد شيو بشه

من ٤ روز بعد عمل رفتم حموم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عزیزم سزارینی؟میشه بگی چرا علتی داره یا اختیاری هست..هفته چند رفتی سونو که گفت سز میشی؟

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

تاپیک خاطره زایمانم رو بخون

کلا من بعد سزارین خیلی راحت بودم، طوری که اگه مامانم هم نمیومد جمعم کنه بازم نیازی به کسی نداشتم، من بلافاصله که از بیمارستان اومدم رفتم حمام، چون چسب ضد آب برام زده بودن

آره موهاتو بزن البته  ماما واست صبح عمل میزنه .آرامش خودت رو حفظ کن هیچ استرسی نداره .زایمان بی حسی رو‌من تجربه ندارم کامل بیهوش بودم خیلی خوب بود البته با پمپ درد 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

من از بیمارستان اومدم خونه رفتم حمام ولی روی بخیه رو نشستم فقط اب زدم ،اگه موهات کمه نه نزن ولی قسمت اضافه باید کاملا بدون مو باشه ،نه اصلا درد نداره امپول در حده یه بشکون 

منم‌یکشنبه دارم‌ فک ‌ نکنم‌ تا انموقع بتونی جواب بدی اخه

استرس دارم دکتر گفت بخاطر کرونا بیهوشی نداریم کلا

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2706