2726
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6579 بازدید | 221 پست
مادرش بقیه نیس😐 یعنی قراره عروس منم همینحوری باشه

دستشون خالیه حق نمیدی؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الیگ قهر نکن سنگین نباش بشین بهش بگو بزار بفهمه سنگینیت دلیل داره بره درستش کنه

گفتنی هم میگه اینهمه به تو خرج کردم، یکمم به اونا...اخه این حرفش اصلا منطقی نیس، خوب الان خودمون واقعا نیاز داریم حتی به پنجاه تومنی

عزیزم مردا بخوان برا خونوادشون کاری بکنن میکنن حتی شده یواشی توهم حرفی بزنی ادم بده میشی و زندکیتونو خراب میکنی چیزی نگی بهتره فقط خودتو نابود میکنی شمام شام و نهار برین بمونین خونشون پلاس شوهرت خرج میکنه پس برین باهم بخورین والا

اگه مثل مادرشوهر من باشی عروست خیلی بدتر از اینا میشه، من که دارم احترام نگه میدارم حالا

انشاالله ک اینطور نشه🤧

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

برو پیش شوهرت بغلش کن بگو الان ک اوضاعمون خوب نیست خونه خودمونم مرغ نداریم انشالله اوضاعمون خوب شد به مادرتم کمک کن مگه چی میشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خوب غیرمستقیم جوری که مادرشوهرت ناراحت نشه بهش بفهمون که اوضاع اقتصادی خوبی ندارید 

ب عنوان مثال مثلا خریده چیزی مهم  و ضروری مثلاخریدلباس برا بچه یا.... پول نداشتیم و چیزی ب(اینجا اسم شوهرت بگو) نگفتم ک ب غرورش برنخوره 

مادرش بقیه نیس😐 یعنی قراره عروس منم همینحوری باشه

واسه زنش خرج کنه کم نزاره بعد اضافه تر برای مادرش وقتی پدر داره وظیفه پسر نیس خرج مادرو بده

شما پدر ومادرهام درک کنید لطفا

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706