2204
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

6491 بازدید | 221 پست

وقتی اومد خونه دیدم یه مرغ دستشه با ذوق گفتم مرغ خریدیییی؟؟!!

اونم گفت نه برا مامانم خریدم، براخودمونم خواستی میخرم، منم خیلی ناراحت شدم، اخه هروقت میخواییم بریم خونه مادرشوهرمینا،حتما زنگ میزنه میگه فلان چیزو بخر و شوهرمم میخره،ماهم خیلی دستمون خالیه خیییلی زیاد...منم هیچی نگفتم اما از شوهرم ناراحت شدم و از مادرشوهرم که درکمون نمیکنه،تا یه ساعت هرچی میگفت سرسنگین جواب میدادم اما میگف ناراحتی میگفتم نه...بعد گفتم شام بیارم بخوریم گفت شام نمیخورم چون بهم محل نمیدی نمیدونم جرا...البته میدونست ولی به رو نمی اورد..منم به رو نمی اوردم که از بی درکی مامانت خسته شدم، چون هروقت درباره اینا حرف میزنم از اولش دعوا میشه، خلاصه داد زد سرم که چته محل نمیدی منم اب پاشیدم روش و گفتم داد نزن من چیزیم نیس تو الکی داری دعوا میکنی، خلاصه قهر کرده رفته تو اتاق، نمیدونم برم پیشش یا تنهاش بزارم تا بدونه در ایام بی پولی برا بقیه خرید نکنه،خیلی دل شکسته ام، اصلا نمیدونم چیکار کنم...

تاپیک قبلمم به همین ربط داره بخونید متوجه میشید قضیه رو..

فقط به دادم برسید

شدیدا محتاج راهکارهاتون و حرفاتونم..شدییید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7435327/حس-میکنم-مادرشوهرم-بهم-دعای-زبان-بند-داده

باتوجه به اینکه امشب ۴شنبه اس فردا خودش میاد اشتی نگران نباش😂

😂😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نه تو نرو اون بیاد

اگه کاربر بی ادب و دعوایی هستی ریپلام نکن لطفاچون شخصیت خودم رو برای جواب دادن به شما پایین نمیارم پس اگه ریپت رو جواب ندادم هی ریپ نزن دوباره😐 الحمدالله اینو دیدی ولی باز تو کتت نرفت وریپ میزنی دعوا کنی دیگه واقعا موندم تو کار بعضیا چجوری بگم بفهمن!😐🤦‍♀️                      شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙                                                          هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘

مادرش بقیه نیس😐

یعنی قراره عروس منم همینحوری باشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

با مادرش سربسته صحبت کن که بفهمه، شوهرت ک گناهی نداره

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

من اینقدر تو همه ی خرج های همسرم دخالت نمیکنم.دلش میخواد مقداری از پولش را یه جاهایی خرج کنه.البته خودمم دستم بازه واسه کارام وقتی هم پول نباشه خودش میفهمه انقدر دقیق نشین

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2050
الیگ قهر نکن سنگین نباش بشین بهش بگو بزار بفهمه سنگینیت دلیل داره بره درستش کنه

صلوات دادم برای امضات

اگه کاربر بی ادب و دعوایی هستی ریپلام نکن لطفاچون شخصیت خودم رو برای جواب دادن به شما پایین نمیارم پس اگه ریپت رو جواب ندادم هی ریپ نزن دوباره😐 الحمدالله اینو دیدی ولی باز تو کتت نرفت وریپ میزنی دعوا کنی دیگه واقعا موندم تو کار بعضیا چجوری بگم بفهمن!😐🤦‍♀️                      شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙                                                          هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘
مادرش بقیه نیس😐 یعنی قراره عروس منم همینحوری باشه

دستشون خالیه حق نمیدی؟

وزن شروع: ۳ آبان( ۹۰/۵ )                         وزن۸آبان(۸۹ )                وزن ۹آبان(۸۸/۷۰۰. )            وزن۱۲آبان( ۸۷/۵.)          وزن۱۶آبان (۸۶/۳۰۰)                     وزن۱۷ آبان (۸۵/۸۰۰).                       وزن۲۲آبان(۸۵/۵۰۰)                                           وزن ۲۳آبان(۸۵/۲۰۰)                     وزن۲۴آبان(۸۴/۶۰۰)                        وزن۲۶آبان(۸۴/۲۰۰)                        وزن۲۹آبان(۸۳/۳۰۰)                                                      وزن ۱ آذر(۸۲/۵)         وزن۸آذر(۸۱/۵)                              وزن۱۱ آذر(۸۰/۲۰۰)    وزن۱۶ آذر(۷۸/۵۰۰)  هدف بعدیم(۷۵)    وزن۴دی(۷۷/۲۰۰)  وزن۱۵دی(۷۶/۱۰۰)    من باید حداقل ۷۰ بشم و میتونم🤗 فقط باید صبور باشم
2292