2726

بنظرتون این پسره رو من کراش داره

باهم خیلی کل کل میکنیم و سرکله میزنیم خیلی سر به سر هم میزاریم

بعد من یهو یک اتفاقی افتاد که ناراحت شدم از طرف بابام

هرچی این پسره سر به سرم گذاشت چون حالم خوب نبود معمولی جواب دادم 

یهو خیلی غصم گرفت نوشتم هووف

پسره نوشت چته گفتم هیچی بیخیال چیزیم نیست

هرچی گفت چیشد یهو چت شد گفتم هیچی یک نفر ناراحتم کرده نگفتم بابام

گفت منظورت منم؟یا اون دوستای عتیقت 

گفتم هیچکدوم

بیخیال

گفت چه مرگته اعصابم خورد نکن بگو ببینم چت شده 

اینطور گفتم دیگه یک توضیح مختصر و سر بسته دادم

گفت بهم خودتو ناراحت نکن و کلی دلداری داد

ما باهم داخل رابطه دوستی نیستیم ک حالا بگم رلیم ن اینطور نیس بنظرتون پسره ازمن خوشش میاد یا کراش داره بهم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمد من خودم دوست جنس مخالف دارم رفیقیم ولی علاقه و احساسی ب هم نداریم اما خب همیشه هوامو داره😐

جیغ جیغوعه سایتم  اشتباه ماله یه شبه ، می خوام صدا اشتبامو دنیا بشنوه                                                           چرا قهرمان قصم خودم نباشم :)
2728

همون امضات یعنی😐

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

ن... پسرخاله م خیلی بهم پیام میدادو نمیدونم آهنگ میفرستاد ولی واقعا هیچی نبود منظور خاصیم نداشت فقط حوصله ش سر میرفت 

ولی پسری ک الان نامزدمه حتی نگامم نمی‌کرد و سلامم ک میکردم سرشو مینداخت پایین فقط میگفت سلام حال شما؟ 😐

میخوام بگم حرف زدن نشانه کراش نیست 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
نه امضام باهمیم این پسره فقط حرف می‌زنیم همین حرف معمولی 

یعنی با  دو تا پسری 🙄

حرف معمولی چی حساب میشه همون دوست پسره دیگه 

عجیبه برام

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
یعنی با  دو تا پسری 🙄 حرف معمولی چی حساب میشه همون دوست پسره دیگه  عجیبه برام

ن با دوتا پسر بودن یعنی همزمان با دوتاش لاس بزنی

من میگم این دوست معمولی فقط هرازگاهی حرف می‌زنیم و اینا مسخره واینا خیلی شدید میپلکیم بهم 

بعد این پسره از طریق کار باهاش آشنا شدم به خاطر کار پیام می‌دادیم بعد چند ماه صمیمی شدیم