2733
2734
عنوان

وای دوستان دخترم کلا دیوونه شده💔😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3558 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۳

من ۱۵ سالمه فقط بلدم کراش بزنم😂😂😂

خب هرجور میتونی نزار رابطشو ادامه بده

بعدش خودش میفهمه چه کار خوبی کردین

من تو یه بازی انلاین با یکی آشنا شدم چند روز رابطه داشتم بعد فهمیدن و بازیو حذف کردن و کلا چند روز گوشی ندادن بهم

الان که فکر میکنم میبینم چه کار خوبی کردن و از چه دردسری نجاتم دادن

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!

بگو در مورد پسره باهات حرف بزنه فعلا فقط اعتمادشو جلب کن خواهش میکنم صبور باش

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2728
چه جوری فهمیدی 

توی کلاسای مدرسش به عنوان اولیا عضو بودم بعد ی پیج اینستا دادن مدرسه .

منم دیدم یکی از دوستای دخترم فالور پیج مدرسس

بعد داخل پست هاش عکس دخترمو با پسره دیدیم

پیج پسره رو پسدا کرد و ....

من ۱۵ سالمه فقط بلدم کراش بزنم😂😂😂 خب هرجور میتونی نزار رابطشو ادامه بده بعدش خودش میفهمه چه کار ...

عزیزم همسنیم😃،

منم فقط کراش میزنم و فقط و فقط تمرکزم روی درسامه🙂🧚🏻‍♀️،

رشته‌ت چیه؟

🌺تو را سپاسگزارم🎀
2738

ببخشید چجور اشنا شده؟اگ از طریق گوشیه باید بگم وقتی دس بچه ۱۳ساله گوشی میدی منتظر عواقبشم باش

بچه ۱۳ساله مراقبت میخواد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
توی کلاسای مدرسش به عنوان اولیا عضو بودم بعد ی پیج اینستا دادن مدرسه . منم دیدم یکی از دوستای دخترم ...

خیلی کار بدی کرد نباید عکس میداد 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟

اصلاااا کتکش نزن اصلا خشونت نشون نده اونوقت همه چیو مخفی میکنه 

باهاش صمیمی شو بهش بگو چجور ادمیه پسره چرا اینجوری شدی 

اصلا تند پیش نرو فقط یکم صبور باش

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2706