2726

بچه ها  من از بچگی ی شهر دیگه بودم اما این دوتا داییم نزدیکتر لودن همو میدین من تا کلاس ۷ ۸ نمیشناختمشون بعد الان ۱۹ سالمه نامزدم ۲۰  دختر داییمم ۲۰ سالشه  ی چند ماهه بهویی عاشقم شد و  نامزد کردیم من عاشقشم خیلی زیاددد ۸ سال عاشقش بودم و ی طرفه تا اینکه اونم عاشقم شد یهویی  .   اون روز دختر داییم داشت تعریف  میکرد میگفت قبلا نامزدت ک بچه بود سر من دعوا کرد میگفت میخامش یا دو سه سال پیش  حواسشون نیود خواستن با ماشین منو بزنن  من ترسیدم گفت نگران نباش اگر چیزیت میشد خودم میگرفتمت 😔 بچه ها میدونم دختر داییم چیز انداخته اما مطمعنمم ک نامزدم این حرفا رو زده چون قبل اینکه عاشقم بشه  میدیدم همچین حرفا   کارایی ازش البته شوخ هم هست اما خیییلی ناراحتم خیلی ازش ناراحتم یادم میاد میخوام گریه کنم اخه  هیچوقت از این شوخیا با من نمیکرد حتی  حس میکردم از من بدش میاد تا چند ماه پیش 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان دریاب

تو گذشته نرو معلومم نیست چطور بوده

الان تورو دوس داشته و تورو انتخاب کرده اجبارم نبوده از سر علاقه بود

پس همو دریابید وارد حواشی نشین

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...

فقط فاز دختر داییت ک نشسته برات تعریف کرده‌

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

طبیعیه این جور حسادتا

من نامزد کردنی  چ لزومی داشت بگن نامزدت عاشق فلانی بود و اینکارو کرد اونکارو کرد   فقط از حسادتشون میخوان ادم ناراحتی بکشه

دوستم نامزد کرد   بهش گفتن شوهرت عاشق فلانی حتی فلان اتفاقا افتاده    دوستم افسردگی گرف

مرض دارم مرررض

خو خودت داری میگی قبل تو  شاید قبل تو عاشق اون بوده

ن دختر داییم همه حرفاشو ب من میگفت مطمعنم نبوده 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
خدایی چطوری به‌پسر بیس ساله زن دادن اون هنوز داره با دختر داییت بچه بازیای نوجونیشونو میکنن.توام دار ...

خودم عاشقشم خیلی زیاد اونم البته همینطور