2737
2734
عنوان

دارم میترکم

250 بازدید | 25 پست

به شدت غذا میخورم . دلدرد گرفتممم از ظهر که بیدار شدم سه کاسه اش خوردم دلم درد گرفت یکم‌که بهتر شد نون پنیر خوردم بازم دل درد گرفتم یکم که بهتر شد ساندویچ خوردم دوتا باز دلدرد گرفتم الانم سه کاسه اش با هندونه خوردم . واقعاا دلم میخاد غذا بخورم ولی دارم میترکممم

از دل نرود هر انکه از دیده برفت

مثل منی 😂🖤

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نوش جونت 🤣🤣🤣

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738
وای من همیشه زیاد غذا میخورمم ولی امروز دقیقا شدت دلدرد رو حس میکنم ولی بازم دلم میخاد بخورم 🤦🏻‍♀️

شاید میخوای پریود بشی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
وای من همیشه زیاد غذا میخورمم ولی امروز دقیقا شدت دلدرد رو حس میکنم ولی بازم دلم میخاد بخورم 🤦🏻‍♀️

وایی چرا اخه معدتون اذیت میشه 

حالا من یک هفتس از اشتها افتادم به هیچ چیز میل ندارم سر دلم میمونه بوش اذیتم میکنه 

برکینگ بد خوبه؟ دو قسمت اولش و دیدم خیلی پیش میره:/

اگه ژانر جنایی دوست داری خیلی خوبه . جدا از ژانرش سبک فیلم برداری عالی سکانس های فوق العاده داستان عالی داره

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
2706