2726
عنوان

با خواهرم قهر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 42 پست

منم خواهرم ۱۰ سال ازم کوچیکتره من ۲۱ سالمه اختلافش زیاده ولی دعوا هم زیاد داریم بازم ولی اون نمیدونه و متوجه نیست ولی من میدونم اون منو داره تو هر شرایطی همش همراهشم از اول ابتدایی از باشگاهش از کلاسای غیر درسیش یروزی که بزرگ بشه متوجه میشه نشد هم مهم نیست🌻

🤍 perfect paradise 🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواهرای کوچکترم بهم بی احترامی  میکنند یک سال طلاق گرفتم توی جربان طلاق یک جور بعد طلاقم یک‌جور  دیگه خواهرم اذیتم میکنه بهرحال به خاطر رفتار مادر و خواهرام سردرد شدید گرفتم ناراحتی اعصاب دارم

به جای اینکه کمک بدن حالم خوب بشه حالم را بدتر کردن آدم هر چیزی را نمیتونه به روان پزشک بگه 

2728
میدونین چرا میخواد بره شهر غریب درس بخونه؟ احتمالا زیادی محدودش کردین تو خونه و به همه چیزش گیر دادی ...

من خودمم رفتم یه شهر،غریب درس خوندم همون شهر غریب با کیلومترها فاصله ازدواج کردم اصلا کاری به رفتنش به شهر دور ندارم بین دانشگاه دولتی که اونم باز یه شهر دیگه ای بود و دانشگاه غیرانتفاعی ، دانشگاه غیرانتفاعی رو انتخاب کرد بین تاپیکام هست اون شب من شیش تا تاپیک فقط واسه همین زدم این چند روز چندتا شو دادم نی نی یار حذف کرد

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
اگه اهل نماز نباشه چی😐

اونو اطلاع ندارم 😐

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
بذار بره بابا بیخیال باید سرش به سنگ بخوره تا بفهمه الان بچه ست هر چی بگی لج میکنه

اون دیگه انتخابشو کرد من چون خواهرم بود دلم نمیخواست اشتباه بره در عوض بهم گفت تو کارم دخالت نکن

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
فاز بزرگتری برنداشتم دیگه خب واسه همین تاپیک زدم که چجوری باهاش آشتی کنم

بزنین پس گردنش و از دلش در بیارین 

بگین هر جور خودت مایلی آبجی یا خواهر کوچولو 

تو این قدر بالغ شدی که مسیر درست رو تشخیص بدی

یک مرد ولی ضد مردان سرزمینم

اون باید بفکر باشه  چطو باهات اشتی کنه 😊

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
بگو داری میری فلان چیز رو هم با خودت ببر بعد سر صحبت باز میشه

پیشش نیستم خودمم یه شهر دیگه ازدواج کردم دوریم از هم

2706