2726
عنوان

با خواهرم قهر کردم

907 بازدید | 42 پست

هشت سال از من کوچیکتره من سر انتخاب رشته و دانشگاش خیلی سعی کردم راهنماییش کنم و راه درستو نشونش بدم آخر سرم هر چی دلش خوایت بارم کرد بخدا یه شب تا صبح استرس کشیدم و فرداش همش با اضطراب و استرس گذشت حالا قهریم ولی دلم نمیاد میگم نفهمه غده اون اشتباه میکنه من بزرگترم حواسم بهش باشخ میخاد بره شهر غریب دانشگاه چجوری باهاش آشتی کنم؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میدونین چرا میخواد بره شهر غریب درس بخونه؟ احتمالا زیادی محدودش کردین تو خونه و به همه چیزش گیر دادین. استقلالشو ازش گرفتین. 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
یه پیام دارم برای شما دوست عزیز باهاش آشتی کن فاز بزرگتری برندار 

فاز بزرگتری برنداشتم دیگه خب واسه همین تاپیک زدم که چجوری باهاش آشتی کنم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

بگو آشتی نکنی نمازامون قبول نیست 😐😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

شما یکبار فقط باید می گفتی که به نظر من این کار رو انجام بده 

و تموم 

تاکید میکردید که به نظر خودتون !! 

نظر خودش مهمه 

گاهی وقتا بابت دوست داشتن زیاد ممکنع ناخواسته دخالت کنیم تو زندگی عزیزانمون

2706