2410
2553

استرس بزار‌ کنار ورزش داشته باش پیاده رویی حداقل روزی نیم ساعت مولتی ویتامین استفاده کن چیزهای گرمونه ومقوی بخور

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بپرسم مشکلت چیه عزیزم 

هیچ مشکلی ندارم نه من نه شوهرم همه ی آزمایشا هم اوکی هستن ولی ۳ساله اقدام کردم باردار نشدم البته یه بار پارسال باردار شدم که متاسفانه قلبش تشکیل نشد و خودبخود و بدون دارو خودش سقط شد که به اصطلاح پزشکی بهش میگن سقط فراموش شده. 

2456
استرس بزار‌ کنار ورزش داشته باش پیاده رویی حداقل روزی نیم ساعت مولتی ویتامین استفاده کن چیزهای گرمون ...

مرسی عزیزم بله درسته.جالبه دکتر هیچ ویتامینی نگفته بخورم البته خودم ویتامین دی میخورم و مغزیجات . 

هیچ مشکلی ندارم نه من نه شوهرم همه ی آزمایشا هم اوکی هستن ولی ۳ساله اقدام کردم باردار نشدم البته یه ...

یعنی بادارو هم باردار نمیشی راستش من دوماهه دارم دارومیخورم 2سالم هس جلوگیری ندارم ولی باردار نشدم تنبلی دارم اما شوهرم سالمه اینجورشنیدم میگن ای یوای برای اونای همسرشون مشکل داره جواب میده درسته؟ 

زندگیمون شده خنده های مصنوعی...لا ب لای دردای واقعی..🙃🖤
2714
مرسی عزیزم بله درسته.جالبه دکتر هیچ ویتامینی نگفته بخورم البته خودم ویتامین دی میخورم و مغزیجات .&nb ...

قرص مولتی دیلی بستش بیست تومنه و ویتامین ای برای بارداری خوبه ویتامین ای رو به دکترت بگو تجویز کنه 

اینا خیلی خوبن سرچ هم کنی میاد برات

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
یعنی بادارو هم باردار نمیشی راستش من دوماهه دارم دارومیخورم 2سالم هس جلوگیری ندارم ولی باردار نشدم ت ...

اره دوستم همین مشکلو داشت شوهرش کم تحرکی داشت

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
دکترم گف برو ای وی اف ناامبدشدم اصن😔

نه گلی اصلا ناراحت نباش 

به این فک کن یه راهی هست که زودتر بچه دار میشی !دکتر اگر فک میکرد نمیشی کلا میگفت نمیشه

2706