2737
2734

من کلا تا الان۳تا نیم ساعت نشستم پشت فرمون،شوهرم یادم میده،میگه خیییییلی خنگی😑😓🙄😂و امیدی بهت نیست

مثلا نمیتونم کلاچ رو یواش ول کنم یهو ول میکنم ماشین میپره جلو،یا دنده ها رو گیج میشم،یا رو دست انداز انقد ترمز میگیرم ماشین وایمیسته کلا😑

امیدی بهم هست؟!

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

منم اول همینجوری بودم

اما همسرم خدا خیرش بده برام وقت گذاشت♥

الان چشم بسته میرونم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

برو ثبت نام کن ؛ بعد برو تمرین رانندگی مربی عاااالی یاد میده

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اول همینجوری بودم اما همسرم خدا خیرش بده برام وقت گذاشت♥ الان چشم بسته میرونم

چقد طول کشید یاد گرفتی؟

خدا حفظش کنه🙂🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

رانندگی فقط تمرکز میخواد و تمرین زیاد برای اینکه یاد بگیرید

در کل کار سختی نیست

من خودم از ۱۴ ۱۵ سالگی رانندگی میکردم

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
برو ثبت نام کن ؛ بعد برو تمرین رانندگی مربی عاااالی یاد میده

گفتم اینجوری بهتره یکم سردر بیارم،که صفر صفر نباشم

چرا کلاس نمیری من مجرد بودم رفتم نصفه نیمه ولش کردم پشیمونم الام وقت نمیکنم برم دیگه

گفتم بعدش برم کلاس،یکم وارد شم

چقد طول کشید یاد گرفتی؟ خدا حفظش کنه🙂🌹

ببین یک ماه کامل منو هرشب بعد کلاسم میبرد کل شهرو میرفتم اونم یک شب به بعد که خیابونا خلوت بود..

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
😂😂 منم اوایل مثل تو بودم بابام میگفت تو محو میکشی اخر رانندگی یاد نمیگیری الان از همشون حرفه ای ت ...

چ خوب،کاشکی منم یاد بگیرم خیلی دوست دارم

رانندگی فقط تمرکز میخواد و تمرین زیاد برای اینکه یاد بگیرید در کل کار سختی نیست من خودم از ۱۴ ۱۵ س ...

اره من اصلا تمرکز ندارم،خیلی گیج میزنم،😩

گفتم اینجوری بهتره یکم سردر بیارم،که صفر صفر نباشم

ن نگران نباش تو چ بلدباشی چ نباشی یاد میدن

من صفر صفر بودم این یکشنبه اخرین جلسه رانندگیم بود مربیم میگفت بیا بریم پیش مدیر اموزشگاه بهش بگم هنرجو تحویل دادی مربی تحویل میدم😁😁

میگفت خ عالی یاد گرفتی بستگی داره ب دقتت من میومدم خونه مینوشتم هرچی ک مربیم یاد داده بود .. تازه ماشینم نداشتیم ک تمرین تکرار کنم ولی مربیم میگفت انگار تمرین کردی..

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706