2157
2106

نه واقعا نمک تر از عروس ما نیست

هر دفعه می خوایم بریم خونشون می گه خونم بهم ریختست مادرم اومده 

فلان جا می خوام برم 

یعنی الان شش ماهه ما می خوایم بریم خونشون 😐

هر دفعه یه بهونه میاره ولی هر هفته سه روزش مادرش دعوتشه😐

داداش من لباس رو می اندازه تو ماشین خونه جمع می کنه و...

در هفته دو شبش خونه ما پلاسه و من باید جلوی اون بهترین غذا رو بذارم 

همیشه هم می گه غذای مخصوص مادرم بریونی هست  با پلو ایرانی 

وقتی هم ما می ریم خونش جلومون قرمه سبزی می ذاره با برنج پاکستانی 🙂

بابای منم هر وقت عروسمون میاد خونمون جلوش بهترین غذارو می ذاره 

بهترین عروسی که تو تمام شهر زبانزد هست رو هم برای گرفتیم 😐

چند وقت پیش هم به مادر پدرم توهین کرد 

داداشمم کپی خودش شده 

یعنی ما آروزی دیدن خونه داداشمو داریم 

بچه هاشم من می بردم مدرسه میاوردم 👀

صبحی   زنگ زدیم واسه نشستن ساده شب میایم 

عروس جواب نداد داداشمم گفت قرارع بریم خونه فلانی 

دیشبم همون جا بودن 

من طراح پوستر و تیزر تبلیغاتی هستم .می شه سفارش بدید برای کسب و کارتون به پولش احتیاج دارم 

🤣کاش منم توانایی همچین کاری رو با خواهرشوهرم داشتم

❤❤❤سرگروه رز قرمز❤❤❤                               ❤ وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی ۹۳وزن هدف تا اخر پاییز ۸۳هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزن

الان جنگ عروسا و خواهر شوهرا راه میفته🙊

من برم دلم ریش میشه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

بیخیالشون بشید

وقتی براتون احترام نمیذاره بری خونشون که چی بشه؟؟؟؟؟؟

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

حق داری ناراحت بشی منم بودم ناراحت میشدم

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

خب عزیزم حتما امادگیشو نداره ناراحت نشین

وقتی زیر پست استارتر کامنت میزارم کسی غیر از ایشون ریپ نزنه لطفا.آدم بین حوا و خدا,حوا را انتخاب کرد.آدم هم خدا را دیده بود هم حوا را...☻
2050

اینا همونایی ان که میان اینجا تاپیک میزنن از خونواده شوهر بد میگن ولی از کارا خودشون‌نمی گن 😂

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست

چجوری تحمل میکنی واقعا

میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                       اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:) 🪐       
خب زور ک نیست نمیخوان با شما ارتباط داشته باشن ول کن دیگه  داداشتم نمیخواد وگرنه اینطوری نمیکر ...

دقیقا

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.
2143

چقدر بد 

کاش برادرتون منصف تر رفتار کنن

و کاش ما عروسها یاد بگیریم اونجا خونه دو نفره و خانواده دو نفرمون هم حق دارند معاشرت کنن

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆

احیانا داداشت برادر شوهرم و زنش نیستن؟ 😐🙄

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیم (:💙 میشه ی ایت الکرسی بخونی به نیت اینکه همین ما برم سر خونه زندگیم؟🙂💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃

محلش نزار وقتی میاد خونه شما

مثل خودش رفتار کنید

راش ندع

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
2051